پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۰۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
تخریب ابنیه های غیرتاریخی پادگان ۰۷ خرم آباد با حضور امیر خوش کنار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۸۴ پیاده لرستان، گودرز امیری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ، محمد شریفی مقدم شهردار مرکز استان و رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد آغاز شد .
 
در راستای این رخداد مهم ، شهردار خرم آباد بیان داشت: ابنیه ها و سوله های غیرتاریخی پادگان ۰۷ خرم آباد در حال تخریب است و ان شاءالله به زودی تخریب این ساختمان ها به اتمام می رسد و دیوار پادگان نیز در کوتاهترین زمان برداشته خواهد شد.
 
محمد شریفی مقدم گفت: با توجه به اینکه پادگان ۰۷ در وسط شهر قرار دارد و فضای زیادی را اشغال کرده سد معبری برای عبور و مرور مردم و ساکنان منطقه خیابان انقلاب و سه راه اسدآبادی است با رایزنی های اعضای پرتلاش شورای دور پنجم و همچنین شهرداری خرم آباد خوشبختانه امروز شاهد تخلیه و تخریب این پادگان هستیم . 
 
شهردار مرکز استان تاکید کرد: با تخلیه این پادگان بخشی از زمین آن به واحد مسکونی، فضای سبز و ورزشی اختصاص داده می شود و از محل فروش زمین‌های سهم شهرداری بخشی از املاک واقع در طرح تعریض خیابان انقلاب تملک و تعریض خواهد شد . 
 
محمد شریفی مقدم خاطرنشان ساخت: سوله ها و ساختمان های پادگان ۰۷ که قِدمت تاریخی و فرهنگی دارند با حفظ کاربری و تعامل با اداره کل میراث فرهنگی لرستان به موزه های فرهنگی تبدیل و در معرض دید عموم و گردشگران قرار خواهند گرفت .
 
شایان ذکر است در این مراسم ، علی محمد صالحی نسب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر خرم آباد و نماینده لرستان در شورای عالی استان ها، زهرا نظری نائب رئیس شورای اسلامی شهر، ولی الله رستمی نژاد خزانه دار شورای شهر خرم آباد ، عباس گرمه ای معاونت اداری- مالی شهرداری و برخی اصحاب رسانه استان حضور داشتند . 

در پایان این مراسم از طرف محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد و اعضای شورای اسلامی شهر با اهدای لوح تقدیر از زحمات و همکاری های امیر خوش کنار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر ۸۴ لرستان تقدیر بعمل آمد .
خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: