پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۰۷۳
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶
به موجب حکمی از سوی زهرا قلی‌پور
زهرا قلی‌پور، رئیس آموزش و پرورش بخش لشت‌نشا طی حکمی، حسین حسین‌پور را به عنوان معاون آموزشی آموزش و پرورش لشت‌نشا معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی گیتی آنلاین در لشت‌نشا (استان گیلان)، به موجب حکمی از سوی رئیس آموزش و پرورش لشت‌نشا، "حسین حسین‌پور" به سمت معاون آموزشی آموزش و پرورش بخش لشت‌نشا منصوب شد.

این حکم صبح روز شنبه، طی مراسمی با حضور رئیس آموزش و پرورش بخش و جمعی از فرهنگیان منطقه، در اداره آموزش و پرورش بخش لشت‌نشا به معاون جدید آموزشی آن اداره اعطا شد. 

در بخشی از این حکم چنین آمده است:

"نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند شما، به موجب این حکم به سمت معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش منطقه لشت‌نشا پست مصوب شماره ۲۱۱-۱/۲-۲۰۵ منصوب می‌شوید. امید است با توکل به خداوند متعال و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های رئیس جمهور محترم با مشارکت و همفکری فرهنگیان گرانقدر به ویژه مدیران، کارشناسان و صاحب نظران تعلیم و تربیت در جهت تحقق اهداف و وظایف متعالی آموزش و پرورش موفق و موید باشید".

گفتنی است حسین حسین‌پور، فرهنگی سرشناس اهل لشت‌نشا، کارشناس ارشد جغرافیا و برخوردار از ۱۵ سال سابقه فعالیت در حیطه آموزش و پرورش می‌باشد.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: