پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۰۸۹
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
به منظور ارتقا سطح کیفی و بهداشتی آب شرب در روستاهای بخش صفائیه اقدام به شستشوی 340 متر مکعب از مخازن ذخیره آب این روستاها کرده است.

رئیس اداره آب و فاضلاب صفائیه گفت : به منظور ارتقا سطح کیفی و بهداشتی آب شرب در روستاهای اریگلو ، اغبلاغ سفلی و علیا و زاویه سمکن آباد بخش صفائیه و کاهش میزان فاکتور HPC (باکتری های هتروتروف) در آب مخازن و شبکه توزیع آب روستاهای فوق ، اقدام به شستشوی 340 متر مکعب از مخازن ذخیره آب این روستاها کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، حسن راه گفت :شستشوی مخازن طبق برنامه زمانبندی در شش ماهه دوم سال با نظارت مراکز بهداشت بخش صفائیه انجام شد.

وی افزود طی سه روز کاری مخازن روستای اریگلو با ظرفیت 40 مترمکعب ، روستای آغبلاغ سفلی و علیا با 100 متر مکعب و روستای زاویه سمکن آباد با ظرفیت 200 مترمکعب شستشو داده شدند.

راه  هم چنین ادامه داد: هنگام شستشوی مخازن آب با اطلاع رسانی مناسب و تمهیدات صورت گرفته، کم ترین قطع آب را در سطح این روستاها  داشتیم.

روستاهای اریگلو ، اغبلاغ سفلی و علیا و زاویه سمکن آباد با 807 مشترک آب و جمعیتی بالغ بر 3هزار و 40 نفر از روستاهای بخش صفائیه شهرستان خوی می باشند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: