پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
گزارش ویدیویی
گیتی آنلاین - کرمانشاه - تصاویر بناهای تاریخی و جاذبه های دیدنی از تاریخ یک کشور و یا یک شهر توسط عکس‌ها و شرح عکس‌ها ارائه می‌شودو باید اساساً تصویر مثبتی از تاریخ ارائه شود. تصویری که باید چند ویژگی داشته باشد: کوتاه و حتی‌الامکان ساده باشد، مثبت و سرانجام سرگرم‌کننده باشد. تاریخ ازدواج‌ها و طلاق‌های خاندان‌های شاهی و داستان‌های تخیلی یا واقعی دلایل ساختن بناها از این دست روایت‌هاست.
محمد حقیقی راد - تصاویر بناهای تاریخی و جاذبه های دیدنی  از تاریخ یک کشور و یا یک شهر  توسط عکس‌ها و شرح عکس‌ها ارائه می‌شودو باید اساساً تصویر مثبتی از تاریخ ارائه شود. تصویری که باید چند ویژگی داشته باشد: کوتاه و حتی‌الامکان ساده باشد، مثبت و سرانجام سرگرم‌کننده باشد. تاریخ ازدواج‌ها و طلاق‌های خاندان‌های شاهی و داستان‌های تخیلی یا واقعی دلایل ساختن بناها از این دست روایت‌هاست. همه حوادث خونین، درگیری‌های داخلی و نابخردی‌های ملی باید از این تاریخ حذف شده باشند. بر ارزش‌های مثبت ملی مثل هنرهای زیبا و مهمان‌نوازی و … تاکید شده باشد. این تاریخ در بیشتر موارد بر تاریخ ساده‌شده‌ای که جنبش ناسیونالیستی از تاریخ یک سرزمین ساخته منطبق یا به آن نزدیک است با این تفاوت که به جای تکیه بر توطئه دشمنان و مقاومت ملت و از این قبیل، بر هماهنگی و همزیستی با همسایگان و جهان و مشارکت مردمان این سرزمین در تمدن جهانی و ارزش‌های جهانی تاکید می‌شود.
همچنین عکاسی خیابانی یکی از ژانرهای عکاسی می باشد که بسیار مستعد تبدیل شدن به کالایی توریستی برای معرفی جاذبه های گردشگری  است. هرچند آثار عکاسانی مانند هنری کارتیه برسون فرانسوی که دهه‌های متوالی در جهان گشت و از خیابان‌ها و روستاها و مردمان کشورهای مختلف عکس گرفت گواهی بر این واقعیت هستند که عکاسی خیابانی می‌تواند خود را به مرتبه فهم و همدلی با مردمان سرزمین‌های غریب ارتقا دهد.
حال با این اوصاف مصاحبه ای را با جناب سید عباس کشمیری یکی از پیشکسوتان هنر  و رسانه در خصوص عکاسی و صنعت گردشگری  انجام داده ایم.
 با ما همراه باشید.

">

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: