پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۱۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
توسط آتش‌نشانی لشت‌نشا انجام پذیرفت
انگشتری كه موجب درد و تورم در انگشت دست یکی از شهروندان لشت‌نشایی شده بود، به کمک و تلاش ماموران آتش‌نشانی شهرداری لشت‌نشا رهاسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی گیتی آنلاین در لشت‌نشا (استان گیلان)، صبح امروز، یک شهروند لشت‌نشایی، با مراجعه به ایستگاه آتش‌نشانی شهرداری لشت‌نشا از گیر کردن حلقه انگشتر در انگشت خود ابراز ناراحتی کرد و آتش‌نشانان نیز ظرف مدت کوتاهی با کمترین عارضه با بریدن حلقه انگشتر، وی را از رنج و ناراحتی نجات دادند.

بهمن سلیم‌زاده، مسئول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لشت‌نشا طی گفتگویی با گیتی آنلاین اظهار داشت: این شهروند قبل از مراجعه به ایستگاه آتش‌نشانی از مراکز بهداشتی-درمانی و برخی اشخاص و نهادهای دیگر در سطح منطقه استمداد طلبیده بود که حاصلی در بر نداشت و سرانجام به ایستگاه آتش‌نشانی لشت‌نشا مراجعه کرد و مشکل خود را با این واحد در میان گذاشت. آتش‌نشانان نیز بلافاصله وارد عمل شده، با استفاده از شگردهای خاص خود در زمان کوتاهی، به مدت کمتر از یک ربع ساعت و بدون هیچ گونه آسیب خاصی، موفق شدند انگشتر را از انگشت متورم شده این شهروند خارج کنند و به ناراحتی وی پایان دهند.

سلیم زاده در پایان توصیه کرد: در صورت گیرکردن حلقه انگشتری و متورم شدن انگشتان ، بهتر است از دستکاری بیشتر انگشتر برای خارج ساختن آن از انگشت دست اجتناب کنند چرا که این کار علاوه بر افزایش درد و ناراحتی باعث جراحت انگشتان نیز می‌شود.
نویسنده:سید حنان میرهاشمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: