پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۱۶۶
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در بین شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو موفق به کسب مقام سوم در بخش پژوهش و افکارسنجی شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان ، دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور  با حضور وزیر محترم نیرو، کلیه مدیران عامل و روابط عمومی های  صنعت آب و برق کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تجلیل به عمل آمد.

سعید دولتشاه مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان در حاشیه این جلسه افزود: با حمایت ها و توجهات مهندس خودنیا مدیرعامل شرکت برق استان و اعتماد ایشان  به مجموعه جوان و خلاق روابط عمومی، این مجموعه توانست در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در رشته پژوهش و افکار سنجی، مقام سوم را کسب کند.

وی ادامه داد:  افکار سنجی مردم باعث تعالی و پیشرفت سازمان در ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت و همچنین برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر می شود چرا که مقیاس خدمات‌دهی، مردم می باشند و بر اساس فعالیت هایی  صورت گرفته و خدمات ارائه شده، میزان پیشرفت و موفقیت حاصل می گردد.

سعید دولتشاه بیان داشت : امروزه در عصر اطلاعات که پیشرفت های علمی گسترش پیدا کرده ، بسیاری از کشورها سرمایه گذاری عظیمی در امر تحقیقات انجام داده اند و پژوهش یکی از روش های دانایی است که به انسان کمک می کند تا با شناخت محیط خود، مبنای درستی را برای اندیشیدن و زندگی انتخاب کند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان خاطرنشان ساخت: افکارسنجی ابزار بسیار خوبی  است که می تواند پاسخگویی را در ادارات نهادینه کند و اگر نظرسنجی وجود نداشته باشد، مسئولین  از نوع نیازها و خواسته‌های مردم و اولویت‌های آنان مطلع نمی‌شوند که همین باعث بر هم خوردن تعادل نظام تصمیم گیری می شود.
انتشار : مریم نظری 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: