پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طی 2عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری چند ساعته ۲تیم از یک باند قاچاق مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند.
سردار طاهری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین، اظهار داشت: روز گذشته جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "زاهدان " و " خاش " ،طی 2عملیات جداگانه و موفقیت آمیز و پس از درگیری چند ساعته با 2 تیم از یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی را دستگیر کردند.


وی افزود:  پلیس استان با  دستگیری 4 سوداگر مرگ در مجموع مقدار یک تن و 802کیلو  و 955گرم مواد افیونی را شامل یک تن و 294 کیلو و 555 گرم تریاک، 411 کیلو هروئین،85 کیلو و 300 گرم حشیش  و 12 کیلو و 100 گرم مرفین را کشف کرد.

وی تصریح کرد: در این 2 عملیات 2 دستگاه سواری سمند،2 دستگاه پژو 405  و یک دستگاه پزو پارس توقیف و 2 قبضه سلاح کلاش بهمراه مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

 وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی مأموران پلیس امنیت عمومی استان سیستان و بلوچستان احدی از عاملان قتل مسلحانه شهرستان خاش که در تاریخ 20آبان ماه سال جاری با شلیک سلاح کلاش، مردی 40 ساله و کودک خردسالش را در میدان "جنت" شهر "خاش" به قتل رسانده  و متواری شده بودند شناسایی و متهم در کمتر از 7 روز در یک عملیات غافلگیرانه  و ضربتی داخل مخفیگاهش در شهر زاهدان دستگیر شد.

فرماندهی انتظامی استان گفت:  در این عملیات یک قبضه سلاح کلاش استفاده شده در صحنه قتل، یک نارنجک دستی، چند قطعه پلاک جعلی خودرو، تعدادی لباس مبدل به همراه یک کلاه گیس برای تغییر چهره و تعداد زیادی سیم کارت کشف شد.

سردار طاهری با اشاره به اینکه، تلاش پلیس برای دستگیری سایر متهمان پرونده ادامه دارد، افزود:همچنین با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان 4 نفر اعضای یک باند مسلح آدم ربایی که در مردادماه سال 98 اقدام به ربایش جوانی 28 ساله در یکی ازمحلات شهر زاهدان کرده و در قبال آزادی او مبلغی هنگفت را از خانواده وی اخاذی و از استان متواری شده بودند پس از 16 ماه فرار  به دام افتادند.

وی تصریح کرد:  در عملیات دستگیری آدم ربایان و در بازرسی از مخفیگاه آنها ضمن توقیف یک دستگاه موتورسیکلت تریل مسروقه، 3 قبضه اسلحه کلاش، 10تیغه خشاب و30 فشنگ جنگی بهمراه 2 عدد جلیقه ضد گلوله کشف شد.
وی اظهار کرد: اعضای این باند مسلح به دلیل ارتکاب به 2 فقره آدم ربایی در استان کرمان تحت تعقیب مراجع قضائی استان مذکور نیز بودند.

 فرماندهی انتظامی گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "زهک" اعضای باند 4 نفره سرقت تجهیزات طرح ملی آبرسانی به دشت سیستان شناسایی و دستگیر شدند.

طاهری افزود: در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه وانت پیکان که سارقان بوسیله آن اقدام به سرقت می کردند تعداد زیادی اموال مسروقه شامل انواع  لوله، شیر فلکه و  اتصالات صنعتی آب به ارزش 5 میلیارد ریال کشف شد .

وی ادامه داد: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر، 5 سارق مسلحی که با تهدید کلت کمری اقدام به سرقت مسلحانه گوشی تلفن همراه شهروندان در سطح معابر شهرستان ایرانشهر می کردند شناسایی و متهمان در یک عملیات ضربتی داخل مخفیگاهشان دستگیر شدند.
وی بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان علاوه بر کشف یک قبضه کلت کمری با 8 فشنگ جنگی ، تعداد 8 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه کشف شد.

فرماندهی انتظامی استان گفت:  این سارقان تا کنون به 15 فقره سرقت مسلحانه گوشی تلفن همراه و  وجه نقد در سطح معابر شهرستان مذکور اعتراف کرده اند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: