پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 11 شرور مسلح در طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش دستگیر شدند
سردار "احمد طاهری " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس بیان داشت : به منظور ارتقاء امنیت عمومی و برخورد  با  افراد شرور و اوباشی که در سطح شهرستان زاهدان ، با اعمال خلاف و ناشایست باعث اخلال در آرامش و امنیت شهروندان می شدند، طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش به مدت 48 ساعت در سطح شهرستان زاهدان اجرا شد.
وی افزود: در راستای این طرح 11 شرور مسلح  که دارای سوابق مجرمانه ای چون حمل سلاح گرم، قدرت نمایی با سلاح، راه اندازی نزاع دسته جمعی و ایجاد رعب و وحشت عمومی داشتند شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در راستای این طرح و در جریان دستگیری این افراد شرور 11 قبضه سلاح گرم بهمراه چندین قبضه سلاح سرد کشف شد.
سردار طاهری در ادامه با اشاره به اقدامات خوب و موثر پلیس استان طی روزهای اخیر در برخورد با مجرمان به کشف بیش از 100 قبضه سلاح گرم و غیر مجاز در عملیاتهای هفته گذشته پلیس استان اشاره کرد و گفت: در یکی از این عملیات های موفقیت آمیز ، صبح امروز با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان 4 نفر، اعضای یک باند مسلح با 4 فقره آدم ربایی در این استان و استان کرمان، دستگیر شدند و تعداد 3 قبضه سلاح کلاش و مقادیر زیادی مهمات جنگی از آنها بدست آمد.
وی با تأکید بر اینکه افراد شرور و مخلان نظم و امنیت عمومی هرگز از دید تیزبین پلیس پنهان نخواهند بود از شهروندان، ریش سفیدان طوایف و بخصوص جوانان فهیم استان خواست در مقابله  با  جرائم و هر گونه قانون شکنی در سطح استان نقش بیشتری را ایفا کنند و در این راه یاری رسان پلیس باشند.
سردار طاهری وحدت و همبستگی  و دین داری مردم را از شاخصه های خوب  استان سیستان و بلوچستان  برشمرد و گفت: سران طوایف در استان پهناور سیستان و بلوچستان وظیفه مهمی را در خصوص مصون نگاه داشتن افراد طایفه خود از انواع جرائم دارند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: