پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۱۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۱
بخشدار لشت‌نشا
بخشدار لشت‌نشا از اعمال محدودیت‌های کرونایی و اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی، طبق مصوبات جدید ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا در بخش لشت‌نشا خبر داد.

جهانبخش جم، بخشدار لشت‌نشا طی گفتگویی با پایگاه خبری-تحلیلی گیتی آنلاین در لشت‌نشا (استان گیلان)، با اشاره به تصویب محدودیت‌های جدید کرونایی در ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا اظهار داشت: این محدودیت‌ها و دستورالعمل‌های مربوطه با توجه به رایزنی انجام شده با فرمانداری شهرستان رشت، جهت قطع زنجیره انتشار و انتقال این ویروس، در منطقه لشت‌نشا نیز به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: اگر چه شهرستان رشت در وضعیت قرمز قرار دارد ولیکن تا به امروز تصمیم بر آن بود که بنا به دلایلی با حساسیت کمتری این محدودیت‌ها در لشت‌نشا اجرایی شود ولیکن با توجه به رایزنی‌های انجام شده با فرماندار شهرستان رشت و بازسنجی و کاوش ژرف‌تر شرایط مورد نظر، اعمال دقیق و کامل محدودیت‌ها در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به هر حال، روند فعلی شیوع بیماری کرونا، نگران‌کننده است و باید تمام تلاش خود را برای قطع زنجیره بیماری به کار گیریم.

گفتنی است ستاد ملی مقابله با کرونا از اول آذر ۱۳۹۹ تعطیلات و محدودیت‌های گسترده‌ای را تحت عنوان طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی مد نظر قرار داده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: