پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۲۰۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی از برگزاری ویژه برنامه مدیریت و صرفه جوئی در مصرف آب با نام "آ مثل آب "در فضای مجازی خبرداد .

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوی از برگزاری ویژه برنامه مدیریت و صرفه جوئی در مصرف آب  با نام  "آ مثل آب "در فضای مجازی خبرداد .به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ، یداله سلطانی گفت : این شرکت در راستای اهداف فرهنگی و آموزشی خود و بخاطر شرایط کرونایی ، ویژه برنامه خود را با همکاری آموزش و پرورش شهرستان خوی و مدرسه غیر دولتی منتخب از طریق فضای مجازی و با اطلاع رسانی قبلی اجرا خواهد کرد .

وی گفت : در سالهای گذشته این شرکت به صورت منظم و مستمر با حضور در مدارس آموزشها و فرهنگ سازیهای لازم را به دانش آموزان انتقال می داد ولی امسال با شیوع ویروس کرونا این مهم امکان پذیر نبود .

سلطانی با اشاره به وضعیت قرمز شهرستان از لحاظ شیوع ویروس کرونا، گفت: برای عبور از این شرایط بحرانی به آب نیازمندیم و باید مصرف آن را مدیریت کرد که یکی از الزامات صرفه جویی در مصرف آب فرهنگ سازی و اموزش است که در این شرایط کرونایی شرکت آب و فاضلاب خوی از راه های جدید و نوین استفاده می کند.

رئیس هیئت مدیره شرکت تولید محتوای خوب و اطلاع رسانی به موقع را برای مدیریت مصرف آب توسط مردم بسیار مهم دانست و اظهار کرد: الگوی مصرف بهینه آب باید در جامعه رعایت شود و این موضوع در شهرستان خوی به دلیل کاهش ذخایر منابع آبی نیازمند توجه بیشتر است.

سلطانی، از رسانه ها خواست به وظیفه اطلاع رسانی خود در این حوزه نیز همانند گذشته با دقت و حساسیت عمل کنند.

لازم به توضیح است که این برنامه از اپلیکشین google meet  به نشانی https://meet.google.com/fow-gusb-xic سه شنبه 4 آذر 99 ساعت 10 صبح پخش خواهد شد.      
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: