پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷
چراغ جادو و غولش به قیمت ۹۳ هزار دلار به یک پزشک در هند فروخته شد.
گیتی آنلاین_ به نقل از شبکه تلویزیونی "یورونیوز"؛  پلیس هند روز یکشنبه اعلام کرد که دو نفر را به اتهام کلاهبرداری و فروختن «چراغ جادوی علاالدین» به یک پزشک، بازداشت کرده است.

این افراد «چراغ جادو» را به قیمت ۷ میلیون روپیه (۹۳ هزار دلار) فروخته بودند، خریدار بعد از مدتی که متوجه شد غول «چراغ جادو» در کار نیست و فروشندگان از او کلاهبرداریکرده‌اند به پلیس شکایت کرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه به نقل از یک افسر پلیس هند، همسر یکی از بازداشت شدگان نیز که در این کلاهبرداری نقش داشته متواری است.

در شکایتی که تنظیم شده خریدار گفته است که یکی از فروشندگان خود را «جادوگر» و مرتبط با «عالم غیب» معرفی کرده و موفق شده بود «یک غول از چراغ جادو» ظاهر کند و او را فریب دهد. به گفته پلیس هند یکی از اعضای این گروه خود را به شکل «غول چراغ جادو» درآورده و صحنه‌سازی کرده بودند.

پزشک می‌گوید زمانی که قصد داشت به چراغ جادو دست بزند فروشنده او را منع کرده و هشدار داده که این کار «عاقبت بدی» برای او خواهد داشت و گفته است که فقط مالک «چراغ جادو» در «خانه‌اش» می‌تواند «غول را احضار» کند. به این ترتیب پزشک مبلغ مورد نظر را پرداخت می‌کند و چراغ را به خانه می‌برد اما غولی در آن نمی‌یابد.

پلیس می‌گوید که این افراد با همین روش تا کنون از چند نفر دیگر نیز کلاهبرداری کرده‌اند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: