پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۳۴۳
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
انتظار موفقیت‌های بیشتر در ۲۰۲۱ با رهبری جدید در لوازم خانگی و تمرکز گسترده‌تر برکیفیت و نوآوری
ال‌جی الکترونیکس مجموعه‌ای از تغییرات سازمانی جدید را معرفی نمود که هدف آن تغییر سریع‌تر این برند لوازم خانگی و الکترونیک مصرفی بین‌المللی به شرکتی است که با تبدیل چالش‌ها به فرصت‌ها در سال آینده بتواند حال و هوای بهتری داشته باشد. ابتکاراتی همچون ارتقا نوآوری درزمینه ارزش مشتری از طریق استراتژی تحول دیجیتال ال‌جی، خلق یک مرکز مدیریت کیفیت بین بخشی، به خدمت گرفتن مرکز نوآوری آمریکای شمالی، تقویت عملکرد تحقیق و توسعه هر شرکت، و تأمین مکانی جدید برای واحد نوظهور کسب‌وکار رباتیک در شرکت راهکارهای تجاری، برخی از تغییرات مدنظر برای سال آینده و فراتر از آن هستند. 

یکی از مهم‌ترینتغییرات بازنشستگی Dan Song رئیس و مدیرعامل شرکت راهکارهای تهویه مطبوع و لوازم خانگی ال‌جی است. کسی که این وظیفه را در پایان سال ۲۰۱۶ بر عهده گرفت و اکنون شرکتی را به‌جای می‌گذارد که در قدرتمند‌ترین وضعیت خود قرار دارد. تحت رهبری این کهنه سرباز ۳۷ ساله ال‌جی الکترونیکس، شرکت H&A ال‌جی رکورد بالاترین آمار فروش تاریخ این شرکت را به ثبت رسانده و یکی از عوامل کلیدی عملکرد قوی ال‌جی در سال جاری، علیرغم شیوع کرونا بوده است. ازاین‌پسکنترلبزرگ‌ترین شرکت ال‌جی به Lyu Jae-cheol سپرده می‌شود که کهنه سرباز ۳۲ ساله ال‌جی است و از سال۲۰۱۶ مدیریت واحد لوازم خانگی ال‌جی را بر عهده داشته است.

علاوه بر این برای تمرکز برارزش مشتری، کنترل کیفیت، نوآوری، تحقیق و توسعه و رباتیک، ال‌جی در جهت تقویت رقابت‌پذیری فرصت‌های بیشتری را ایجاد خواهد کرد، به تشویق تفکر تحول‌آفرین خواهد پرداخت و برای آینده همراه با عدم اطمینان، بهتر آماده خواهدشد. برای ارائه مسئولیت مستقیم به مدیریت و کارکنان در گروه‌های در حال رشد، بخش‌های مجزایی برای یخچال‌ها و خشک‌کن‌ها به‌عنوان زیرمجموعه واحد لوازم خانگیH&A ایجاد خواهد شد، درحالی‌که تجارت راهکارهای تهویه مطبوع صاحب بخش مجزای واحد سیستم‌های تهویه مطبوعخواهد شد. دیگر ابتکارات جدید شامل آزمایشگاه نوآوری تکنولوژی تحول‌آفرین و آزمایشگاه نوآوری محصول تحول‌آفرین خواهد بود که عناصر تحقیق و توسعه را با برنامه‌ریزی محصولات آینده ترکیب خواهند نمود. 

تحت رهبری مدیر ارشد فناوری،مرکز تحقیقات مواد و ابزارهای پیشرفته یکی از آزمایشگاه‌های جدید نمایشگر خواهد بود که بر تسریع تکنولوژی Micro LED برای توسعه تجاری سریع‌تر متمرکز خواهد شد. مدیر ارشد فناوری همچنین iLabرا تجهیز خواهد نمود و برای توسعه تکنولوژی‌های خلاقانه با بهره‌گیری از مدل‌های استارتاپی از آن بهره خواهد برد تا بتوان آن‌ها را به‌سرعت تجاری‌سازی نمود. علاوه بر افتتاح مرکز نوآوری آمریکای شمالی در جهت کشف و ارتقا فرصت‌های جدید کسب‌وکار، مدیر ارشد استراتژی ال‌جی مرکز رشد کسب‌وکار جدیدی راه‌اندازی خواهد نمود تا ایده‌های جدید را در اختیار گرفته و به آن‌ها برای تبدیل به فرصت‌های تجاری کمک کند.

و برای پاسخگویی بهتر به نیازهای در حال تغییر مصرف‌کنندگان، ال‌جی یک آزمایشگاه تجربه مشتری یا Customer eXperience افتتاح خواهد نمود که مستقیماً تحت نظر مدیرعامل اداره می‌شود. CX Labقرار است شامل بخش‌های گوناگونی همچون آزمایشگاه طراحی پیشرفته بودهو برمطالعه راه‌های تأثیر طراحی بر شیوه تعامل مصرف‌کننده بامحصولات متمرکز شود.

تمامی این انتصاب‌ها از۲۱ دسامبر ۲۰۲۰ و ترفیعات از یکم ژانویه ۲۰۲۱ اعمال خواهند شد.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: