پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰
احمدی بیغش:
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: دیپلمات‌های کشور می‌خواهند وانمود کنند که شهید فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای نبوده، بلکه در زمینه‌های دیگر فعالیت داشته است تا از این طریق راه خود را برای مذاکره مجدد باز کنند.
محمود احمدی بیغش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا برخی از دولتمردان به دنبال این هستند تا شهید فخری زاده را دانشمند هسته‌ای تلقی نکنند، اشاره کرد و گفت: امروزه برخی از مسئولان دولتی می‌خواهند وانمود کنند که شهید فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای نبوده و این موضوع جای بسیار تامل و تاسف دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دیپلمات‌های کشور تصور می‌کنند که اگر شهید فخری زاده را دانشمند هسته‌ای بنامند، دیگر غربی‌ها به آنها بهایی نمی‌دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وقتی که به توئیت‌ها و پیام‌های دولتمردان توجه می‌شود؛ مشاهده می شود که در این یکی دو روز اخیر چه تلاش‌هایی به خرج دادند تا شهید فخری زاده را دانشمند هسته‌ای تلقی نکنند و به دنبال این بودند تا دکتر فخری‌زاده را به دلیل نوآوری‌هایی که در خصوص ویروس کرونا داشت، شهید راه سلامت تلقی کنند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: