پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
بنا بر اعلام مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش؛
مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برگزاری هفته قرآن، عترت و نماز در مدارس به مدت‌ ۱۵ روز به دلیل شرایط موجود در هفته پایانی آذرماه و هفته ابتدایی دی ماه خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی، محمدرضا مسیب زاده در خصوص حال و هوای برگزاری هفته قرآن عترت و نماز با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور گفت: آذر ماه همواره ماه ویژه‌ای برای فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز است زیرا هفته گرامی داشت فعالیت های قرآن، عترت و نماز همه ساله در هفته پایانی آذر ماه در مدارس کشور برگزار می شود. 
 
او افزود: اما امسال با توجه به شرایط موجود و غیرحضوری شدن فعالیت های آموزش و پرورش در اکثر استانهای کشور هفته پایانی آذر و هفته اول دی ماه یعنی یک بازه زمانی ۱۵ روزه در نظر گرفته ایم تا در استان های مختلف بنابر شرایط موجود در هر  استان پیش‌بینی لازم برای برگزاری باشکوه این هفته در نظر گرفته شود. 
 
مدیرکل قرآن،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: یکی از مهمترین رویدادهایی که در این هفته اتفاق می افتد برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات قرآن،عترت و نماز دانش آموزان در سطح مدارس کشور است که امسال به صورت مجازی برگزار می شود.
 
او تصریح کرد: برگزاری  محافل مجازی  انس با قرآن، بازدید مجازی از فضاهای قرآن، عترت و نماز در سطح کشور و راه اندازی نمایشگاه های مجازی قرآن، عترت و نماز از دیگر فعالیت های مهم در این ایام خواهد بود. 
 
مسیب زاده یادآورشد: البته تمام هفته های سال  هفته قرآن، عترت و نماز می باشد زیرا اینها سه منشور نورانی دین مبین اسلام مشرف بر زندگی ماهستند و باید همواره به عمل به این آموزه ها پایبند باشیم.
 
او خاطر نشان کرد: تمام اقدامات و فعالیت هایی که طی این ایام و  هفته برگزار می شود  به پاس  قدردانی از زحمات مدیران و مربیان سخت کوشی  است که در حوزه فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز در طول سال تحصیلی خدمت می کنند و به صورت نمادین دراین هفته فعالیت انجام میپذیرد. 
 
مدیرکل قرآن،عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در خاتمه گفت: روز شمار  هفته قرآن، عترت و نماز را نیز به ادارات کل آموزش و پرورش استانهای کشور ابلاغ خواهیم کرد.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: