پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۴۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
یکصد و بیست و چهارمین جلسه رسمی و فوق العاده شورای اسلامی شهر خرم آباد با موضوع دفع روان آبهای سطح شهر به ریاست رستم کوشکی در صحن علنی برگزار شد
‍   رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در این جلسه ضمن تسلیت و تعزیت به مناسبت شهادت نخبه و دانشمند ارزشمند کشورمان شهید دکتر محسن فخری زاده، بیان داشت : تاریخ سراسر افتخار انقلابمان ثابت کرده که این عمل و نظایر آن هرگز نتوانسته خللی در اراده جوانان و نخبگان ما به وجود آورد بلکه باعث تقویت بیش از پیش انگیزه و امید مردم در دفاع از آرمان های امام و انقلاب اسلامی گردیده است.

 رستم کوشکی با بیان اینکه اولویت اصلی شورای دوره پنجم بحث دفع آب‌های سطحی است ، افزود: هرچند همیشه جلساتی را به این موضوع اختصاص داده ایم اما، با  اتفاقات نادر و ناراحت‌کننده ای که در این زمینه در پی بارندگیهای اخیر روی داد به واسطه تجربیاتی که درگذشته داشته‌ایم تصمیم گرفتیم این موضوع را برای همکاران و مدیریت شهری حساس‌تر کنیم تا علاج واقعه قبل از وقوع شود و در اولین فرصت، جلسه‌ای با استاندار لرستان و مسئولین مرتبط برای این موضوع خواهیم داشت .

وی گفت : هر زمان محله‌ یا جمعیتی از شهر، مطالبه‌گری کردند باید خوشحال بود چون این مطالبه گری منجر به توسعه، عمران و آبادانی خواهد شد پس منِ مسئول ،اگر دلم برای شهر می‌سوزد باید خوشحال باشم .

رستم کوشکی با اشاره به اینکه  باید فرهنگ مطالبه گری همراه با انتقاد سازنده در بین مردم ایجاد شود، تصریح نمود: طی بارندگی های اخیر حجم زیاد آب‌های سطحی به گونه ای بود که  انتشار این مشکلات در فضای مجازی ما را شرمنده کرد.

 وی صادقانه بیان داشت: نباید این موضوع به فصل بارندگی می‌رسید؛ باید این اتفاقات را از قبل پیش‌بینی می کردیم و در بحث آب‌های سطحی مقصر ما و همکارانمان در  شورا هستیم .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد یادآور شد: مردم می بینند و رصد می کنند چنانچه کار خوبی در شهر صورت بگیرد مردم قدردانی می کنند و اگر نکات منفی رخ دهد حتما به ما گوشزد خواهند کرد، انتظار داریم مدیریت شهری با اولویت بندی مناسب و عادلانه کار کند.

 وی خطاب به اعضاء شورای اسلامی شهر برحضور مستمر و پررنگ آنها در جلسات و تصمیم گیری ها تاکید کرد و افزود: رسالت ما در شورا "نظارت" است؛ تجربه نشان داده هرجا شما حضور نداشته باشید و نظارت شما کم رنگ باشد مطمئنا شاهد کم توجهی شهرداری نسبت با وظایف خود خواهیم بود ، نمونه آن بارشهای مختصر  و متوسط روزهای گذشته است که سبب آبگرفتگی وسیع معابر شهر شد؛ مردم حق دارند که به ما اعتراض کنند ما در پیشگیری از این اتفاقات کم کاری کرده ایم .

 رستم کوشکی در پایان با اشاره به روزهای پربحران اخیر از عموم شهروندان درخواست کرد که با رعایت پروتکل های بهداشتی یاری گر مسئولین و کارکنان بهداشت و درمان باشند .
خبر : مریم نظری 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: