پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۴۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
دبیر هیئت مینی گلف استان هرمزگان خبر داد؛
حسین میرزایی از رایزنی برای ساخت اولین زمین مینی گلف در اداره بنادر کشور در اداره بنادر غرب هرمزگان خبر داد.
میرزایی گفت: هیئت گلف استان هرمزگان با توجه به شرایط موجود کشور و استان که درگیر کرونا می باشند، فعالیت های زیرساختی خود را متوقف نکند و شرایط را برای پسا کرونا محیا سازد.
وی بیان داشت: به دلیل استقبال گسترده مردم به خصوص نسل جوان از ورزش گلف و مینی گلف سطح انتظارات از ما بالاتر رفت.لذا نیازمند ایجاد زیرساخت برای برطرف کردن این نیازها در استان هستیم.
دبیر مینی گلف استان هرمزگان افزود: هیئت گلف در نظر دارد اولین زمین مینی گلف در اداره  بنادر و  دریانوردی کشور را در استان راه اندازی نماید.
میرزایی تصریح کرد: طی جلساتی که با کاپیتان عسکری مدیر اداره بنادر غرب هرمزگان،مهندس آسن معاون بنادر غرب و مشاور عالی اداره بنادر غرب و مسوول اداره ورزش آن مجموعه داشتیم مقرر شد با همکاری و همراهی آن مجموعه این مهم محقق گردد.
وی اضافه کرد: پس از رایزنی هایی که با اداره بنادر داشتیم مقرر شد با طرح در جلسه شورای معاونین اداره بنادر غرب استان هزینه ساخت ۳ زمین مینی گلف با مشارکت هیئت گلف استان تامین و ساخته شود.
میرزایی ادامه داد: جانمایی زمین مینی گلف در اداره بنادر  غرب استان انجام شده است.
این مقام مسوول تصریح کرد: امیدواریم پس از تامین زیرساخت ها در غرب استان اولین دوره مسابقات را پس از کرونا برگزار نماییم.
وی گفت: برنامه هایی نیز برای استعدادیابی داریم که پس از انجام فعالیت های فوق در نظر داریم.
میرزایی در پایان گفت: از رسانه ها تقاضا داریم در معرفی ورزش نو پای گلف و مینی گلف ما را یاری نمایند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: