پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱
با انتشار نسخه 2.1.7 صورت گرفت؛
به تازگی نسخه 2.1.7 پیام رسان ایرانی آیگپ برای پلتفرم اندروید منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، کاربران در نسخه منتشر شده توسط این پیام رسان علاوه بر اضافه شدن امکانات متنوع و کاربردی جدید، شاهد بهبود عملکرد در قابلیت های موجود نرم افزار خواهند بود. از جمله این تغییرات می توان به تکمیل شدن اطلاعات در سیستم ققنوس، اضافه شدن امکانات بانکی مانند امکان کارت به کارت در پارسیان من، بهبود در ماژول تماس و ورود با اثر انگشت و... است.

لازم به ذکر است پیش از این این پیام رسان برای نسخه وب نیز به روز رسانی  منتشر کرده بود، همچنین کاربران ios علاوه بر بهره­مندی از به روز رسانی های مخصوص این سیستم عامل، می توانند با 33 درصد تخفیف ویژه این پیام رسان را تا پایان جشنواره آیگپ در تاریخ 9 دی از سیب اپ دریافت نمایند.

در پایان برخی از این امکانات و بهبود ها را برای شما معرفی می نماییم.

امکانات جدید: افزودن اطلاعات تکمیلی در ققنوس، افزودن امکان اشتراک گزاری لینک فایل های عمومی، افزودن امکان کارت به کارت در پارسیان من، افزودن قابلیت تبلیغات در صفحه آیلند، تغییر ساختار دیپ لینک ها، تغییر ساختار مدیریت اکانت و تغییر در ساختار تشخیص کد کشور صفحه ثبت نام.

بهبودها: بهبود ماژول تماس، بهبود ماژول ورود با اثر انگشت و... .

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: