پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۵۳۷
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
از سوی انتشارات کانون صورت گرفت؛
«غاغا غولی، غول غاغولی» به نویسندگی طاهره ایبد برای سومین بار از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شده است.
به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتابِ تخیلی با تصویرگری سمیه محمّدی برای گروه سنی ۷ سال به بالا (نوخوان) به چاپ رسیده است.
کتاب «غاغا غولی، غول غاغولی» داستان غولی را بیان می‌کند که مدت زیادی است از چراغ جادویش بیرون آمده و در تمام این مدت برای آدمی‌زادها همه کاری کرده بود.
اما غول داستان سال‌های سال بود که آدمی‌زادها او را از یاد برده بودند و چون تنها مانده بود دلش می‌خواست به چراغ جادویش برگردد. ولی او نمی‌توانست به راحتی به جایش برگردد بلکه باید یک آدمی‌زاد پیدا می‌کرد که وِردش را بخواند تا به چراغ جادویش برگردد: «غاغاغولی، غول غاغولی!»
این کتاب که اولین بار در سال ۱۳۹۴ با قطع خشتی از سوی کانون منتشر شده است، اکنون با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه به چاپ رسید تا شمارگان آن در سومین مرحله چاپ به ۹هزار نسخه برسد.
کتاب ۲۸ صفحه‌ای «غاغاغولی، غول غاغولی!» با قیمت ۱۰هزار تومان در فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، فروشگاه اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
پیش‌تر نیز بیش از ۱۰ کتاب به نویسندگی طاهره ایبد همچون «خانواده آقای چرخشی»، مجموعه پنج جلدی «چارخانه و خاله کشمشی»، «عجیب و غریب‌های ته دریا»، «لاک‌پشت ترسو»، «خانه پغورقاتی»، «پریانه‌های لیاسند ماریس» و... از سوی کانون منتشر شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: