پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
از سوی انتشارات کانون؛
رمان «راز باغ متروک» نوشته محمود برآبادی برای چهارمین مرتبه از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازنشر شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب از مجموعه «رمان نوجوان امروز» اولین بار در سال ۱۳۹۱ برای نوجوانان بالای ۱۵ سال در قطع رقعی منتشر شد.
«راز باغ متروک» داستان معلمی است که به تازگی به روستایی به نام حکیم‌آباد رفته است. او به دنبال ردی از پدربزرگش، به گل‌تپه، روستای مجاور حکیم‌آباد می‌رود تا شاید نشانه‌ای از او بیابد. از سوی دیگر، چهار دانش‌آموز مدرسه که درباره وجه تسمیه یا علت نام‌گذاری روستا تحقیق می‌کنند، با راهنمایی «بابا مراد» پیرترین مرد روستا به باغ متروک حکیم می‌روند تا صندوقچه با ارزشی را که حکیم داشته، بیابند. سرانجام پس از ماجراهای زیاد، بچه‌ها موفق به کشف آن صندوقچه می‌شوند و پس از باز کردن آن، معلوم می‌شود که ...
این رمان ۱۱۲ صفحه‌ای در چاپ چهارم با شمارگان ۲هزار و ۵۰۰ نسخه منتشر شده است تا شمارگان آن در مجموع به ۲۰هزار نسخه برسد.
کتاب‌ «راز باغ متروک» با قیمت ۱۵هزار تومان در سایت فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی shop.kpf.ir، فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و فروشگاه‌های محصولات فرهنگی هنری در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: