پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری دوره‌های مجازی قرآن، عترت و نماز خبر داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی وفرهنگی علیرضا کاظمی در خصوص فعالیت‌های حوزه قرآن، عترت و نماز گفت: اداره کل قرآن عترت و نماز این معاونت با همکاری ستاد اقامه نماز کشور و به همت همکاران مان در مرکز منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش دوره ها ی آموزشی را به صورت مجازی در حال انجام دارند که جا دارد از زحمات استاد عزیز جناب آقای قرائتی،نماینده محترم ولی فقیه و رئیس ستاد اقامه نماز کشور و برادر خوبم جناب آقای زرهانی، قائم مقام ایشان و همکاران بزرگوارشان در این ستاد تشکر کنم. از جمله دوره‌هایی که برگزار شده است می توان به دوره آموزشی احکام عملی نماز ویژه معلمین پایه سوم ابتدایی دختران به تعداد ۲۰ هزار نفر اشاره کرد.

وی افزود: همچنین برای ۲۰ هزار نفر از مدیران مدارس کشور دوره آموزشی مبین (مدیریت برنامه یاوران نماز) را با محتوای شیوه‌های جذب دانش آموز به اقامه نماز طراحی کذیم که به صورت مجازی در حال انجام است.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش ادامه داد: همچنین دوره بیست هزار نفری برای آموزش احکام عملی نماز برای معلمان پایه هشتم پسران متوسطه اول در حال اجرا است که مجموعاً ۶۰ هزار نفر آموزش در حوزه نماز در حال برگزاری است.

وی یاد آورشد: چنانچه تعداد ثبت نام کنندگان دوره های ذکر شده بیش از ظرفیت اعلام شده باشد می توانیم ظرفیت آموزش‌ها را تا صد هزار نفر افزایش دهیم.

کاظمی ادامه داد: همه اینها در کنار آموزش‌های ارزشمندی است که در تابستان سال جاری ویژه ائمه جماعات مدارس و همچنین روحانیون و طلاب علوم دینی از تفسیر نور تالیف حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قرائتی است با عنوان در مسیر نور برای ۵ هزار نفر برگزار شد.

وی تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات ما پیگیری و زمینه سازی برای برگزاری پیش اجلاسیه های بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز است که مسئولیت دبیرخانه این کار به همکاران عزیز استان یزد واگذار شده است که جا دارد برای این اقدام ارزشمند از همه همکارانم از صف تا ستاد که در این زمینه تلاش کرده‌اند تقدیر و تشکر کنم.
انتهای پیام/
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:اکرم سادات حسینی شبستری
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: