پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
فرمانده انتظامي شهرستان زابل ازشناسايي و دستگيري فردي كه ازحساب یک شهروند اقدام به برداشت 420 ميليون ریال به صورت غير مجاز کرده بودخبر داد.
گیتی آنلاین- به نقل از  پايگاه خبري پليس، سرهنگ " احمد ثمره حسيني" در تشريح اين خبر گفت: در پي شکايت يکي از شهروندان مبني بر برداشت غيرمجاز از حساب بانکي وي، موضوع در دستور کار تيمي از کارشناسان پليس فتا اين فرماندهي قرار گرفت.
اين مقام مسئول انتظامي افزود: در استعلام از حساب شاکي پرونده مشخص شد که برداشت غيرمجاز به صورت کارت به کارت انجام گرفته است.
وي تصريح کرد: کارشناسان پليس فتا با استفاده از سرنخ هاي بدست آمده عامل برداشت غيرمجاز را شناسايي و با هماهنگي قضائي دستگير کردند.
سرهنگ "ثمره حسيني" ادامه داد: متهم که مردي 31 ساله بود در بازجويي هاي اوليه به عمل آمده منکر هرگونه بزه انتسابي گرديد ولي در مواجهه با ادله ومستندات پلیسی به برداشت غيرمجاز 420ميليون ریال از حساب شاکی با دست آوردن اطلاعات و رمز هاي عبور که در اختیار داشته بود اعتراف کرد.
فرمانده انتظامي شهرستان زابل با بيان اينکه متأسفانه اعتماد بي جا،سهل‌انگاري در نگهداري کارت و اطلاعات بانکي آن موجب بروز چنين پرونده‌هايي مي‌شود، به شهروندان توصيه کرد: به هيچ عنوان کارت بانکي و رمز آن را در اختيار ديگران قرارنداده و در صورت نيازبلافاصله پس از دريافت کارت در کوتاه‌ترين زمان ممکن نسبت به تغييررمز اول و دوم کارت بانکي اقدام نمايند.«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: