پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۷۵۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
روز شنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۵:۳۰ صورت می گیرد؛
شنبه ۲۹ آذر از ساعت ۱۵:۳۰ ، پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی برای تعیین قهرمان آسیا در سال ۲۰۲۰ با هم رقابت خواهند کرد. کاربران آیگپ می‌توانند این فینال حساس را به صورت مستقیم در آیگپ تماشا کنند.

به گزارش روابط عمومی آیگپ، دو سال قبل تیم پرسپولیس تا یک قدمی تصاحب جام پیش رفت اما دستشان کوتاه ماند. ۲۷ سال است که هیچ تیم ایرانی نتوانسته به قهرمانی در این رقابت ها دست پیدا کند. تیم پرسپولیس ایران روز شنبه ۲۹ آذر، ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف اولسان هیوندای می رود، هر چند اولسان هیوندای، تیمی بسیار قوی است اما از یکم آذر تا به امروز ۸ بازی سنگین را پشت سر گذاشته و این آمار با توجه به آمادگی بازیکنان پرسپولیس، به نفع شاگردان گل‌محمدی خواهد بود.

بازی حساس فینال جام باشگاههای آسیا از آیگپ پخش و کاربران می توانند از طربق بخش آیلند به تماشای آن بپردازند. .همچنین با شرکت در بخش پیش‌بینی و انتخاب درست برنده این دیدار ۵۰۰ امتیاز دریافت خواهند نمود. این امتیازات در خرید شارژ، بسته اینترنتی و انجام امور خیریه قابل استفاده هستند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: