پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - کیوان کاشفی روز گذشته در آیین تجلیل از پیشکسوتان و فعالان صنعت چاپ و نشر استان کرمانشاه که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد نسبت به در خطر بودن صنعت چاپ و نشر کشور به خاطر مسائل اقتصادی و بیماری کرونا هشدار داد....
 کیوان کاشفی روز شنبه در آیین تجلیل از پیشکسوتان صنعت چاپ و نشر استان که در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمانشاه برگزار شد، افزود: کرونا شرایط سختی را برای فعالان این حوزه بوجود آورده است که نیازمند حمایت جدی هستند.
وی ادامه داد: وزارت فرهنگ و ارشاد و اداره کل ارشاد کرمانشاه باید در زمینه مالیات، تسهیلات ارزان قیمت و به روز کردن فناوری برای فعالان این عرصه همه توان و تلاش خود را به کار بگیرند.
به گزارش گستس آنلاین از کرمانشاه رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه با اشاره به اینکه صنعت چاپ به سه بخش چاپ و نشر کتاب و مطبوعات، تبلیغات و بسته‌بندی و پکیج تقسیم می‌شود، اظهار داشت: از این سه دسته فقط حوزه بسته‌بندی وضعیت بهتری دارد و ۲ دسته دیگر با افول شدید همراه بوده و نیازمند حمایت هستند.
کاشفی در پایان گفت: با توجه به شرایط تورمی خرید و حتی واردات ماشین‌آلات مرتبط با چاپ بسیار سخت است و همه متولیان باید سعی کنند مشکلات این قشر را تا حدودی حل کرده تا در آینده با رونق و اعتماد به نفس بالاتری فعالیت‌های خود را ادامه دهند.
در پایان این مراسم از از خانواده مرحوم کامران سوهانی به پاس سال ها تلاش در عرصه چاپ و همچنین از چند تن از فعالان حوزه چاپ و نشر کرمانشاه تقدیر شد.
 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:محمد حقیقتی راد
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: