پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۷۹۷
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۴
روابط عمومی صنایع پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس خبرداد:
در سی و هشتمین هفته از پویش ملی تدبیر و امید، فاز دوم پتروشیمی ایلام که با همت متخصصان ایرانی ساخته شده به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، این فاز که شامل الفین و واحد شیرین‌سازی است به صورت ویدیو کنفرانس توسط رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.
 مدیر عامل شرکت پتروشیمی ایلام با بیان اینکه با راه‌اندازی واحد الفین ۷۵۰ هزار تن محصول شامل اتیلن، پروپیلن، بنزین‌ پیرولیز و سوخت مایع در سال تولید می‌شود، اظهار داشت: این پروژه با تکیه بر توان و دانش بومی در سال جهش تولید تقدیم به مردم شریف ایلام می‌شود.
مهندس حسن نجفی تصریح کرد: پروژه الفین به عنوان الفین سیزدهم کشور با تلاش مدیران،متخصصان و کارکنان شرکت پتروشیمی ایلام، شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان «پترول» و هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ، بدون حضور لایسنسور  خارجی راه‌اندازی می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: با افتتاح الفین نیاز مجتمع پتروشیمی ایلام به خوراک خط لوله غرب مرتفع و فلر پالایشگاه گاز ایلام قطع می‌شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: