پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۸۷۹
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
مهار همه گیری کرونا با زندگی و از سرگیری کار و تولید و معیشت مردم ارتباط مستقیم دارد. 
امسال شی جین پینگ رهبر چین از یون نان، پکن، هو بِی، جه جیانگ، شاان شی، شان شی، نینگ شیا، جی لین، ان هویی، هو نان، گوانگ دونگ و شانگهای گرفته تا جیانگ سو و غیره به سراسر کشور سفر کرد و ضمن بازدید از شرکتها، دیدار با کشاورزان و بررسی زندگی آنان، رشته دستورات و برنامه هایی برای پیشبرد پیشگیری و مهار همه گیری و توسعه اقتصادی و اجتماعی اعلام کرد. 

تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا، در این سال ویژه بندر جوئو شان در شهر نینگ بوئو که 11 سال متوالی به عنوان بزرگترین بندر دارای بیشترین میزان بارگیری و باراندازی جهان شناخته میشود، با غلبه بر تاثیرات منفی، پشتیبانی قوی برای تثبیت زنجیره های صنعتی و عرضه و خدمت به الگوی جدید توسعه تبدیل شده است. 

شرکت خودروسازی شاان شی با تمرکز بر تلاش دو جانبه و سختگیرانه در پیشگیری و مهار شیوع کرونا و تولید، سازوکار ارتباط کارآمد با شرکتهای عرضه خود ایجاد کرده است. 

مرکز دائو تانگ در شهر شی ان با پیشگیری و مهار جدی شیوع کرونا،  به احیای فعالیتهای تجاری کمک کرده و جریان مسافر و درآمد مغازه ها در آن بسیار افزایش یافته و فعالیت این مرکز نیز پویاتر شده است. 

شرکت تولید فولاد شان شی در چهار ماه اول سال جاری رشد قابل توجهی در صادرات حاصل کرده و نسبت به دوره مشابه سال گذشته 60 درصد رشد یافته است. رشد بر خلاف جریان با تلاشهای سخت این شرکت و اهمیت آنان به نقش نوآوری فناوری و ارتقاء کیفیت فراورده هایش ارتباط دارد.

چین با تلاش سخت، پس از فشردن یک بار «دگمه مکث»، دوباره شروع به حرکت و دویدن کرده است.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: