پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۹۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳
مسئول گروه جهادی عمار از تهیه 100 بسته معیشتی به همت دفتر امام جمعه تربت جام و گروه جهادی عمار خبر داد و گفت: این بسته حمایتی در قالب کمک مومنانه و پویش همت جوانانه، برای بیماران خاص و نیازمندان آسیب‌دیده از کرونا در تربت جام تهیه شده است.

محمد رضا جمالی افزود: این بسته‌ها شامل 100 بسته معیشتی غذایی  به مناسبت سالگرد سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی بین خانواده های بیماران خاص توزیع می شود.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم در راستای اجرای طرح مواسات بیش از 400 بسته معیشتی در شهرستان تهیه و بین خانواده های بیماران خاص، توزیع خواهد شد.

جمالی یادآور شد: در عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اجرای طرح مواسات و کمک مومنانه، تاکنون 850میلیون ریال بسته معیشتی و غذای گرم در شهرستان تربت جام تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

در ادامه حجت السلام میرزا محمد معتمدی فر، امام جمعه تربت جام از جوانانی که صادقانه به یاری نیازمندان شتافتند، و گروه جهادی عمار آموزش و پرورش که با فعالیت در حوزه بیماران خاص و نیازمندان و فعالیت دارند، تشکر و قدردانی کرد و گفت: تلاش این مجموعه در کمک به نیازمندان این شهرستان قابل تقدیر است.

خبرنگار: فرزین رشتی

.

نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: