پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۹۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
با حضور میلاد اخگر صورت می گیرد؛
میلاد اخگر نویسنده و کارگردان تئاتر، روز جمعه، 12 دی ماه 1399 نمایشنامه "عکس تکی (یک تک گویی)" را در کافه راک عبدالله خوانش می کند.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، چهارمین هفته از اجراهای "گوشه خوانی های ماهور" به خوانش نمایشنامه "عکس تکی (یک تک گویی)" نوشته میلاد اخگر اختصاص می یابد.

"گوشه خوانی های ماهور" عنوان دوره ای از اجراهای نمایشنامه خوانی کافه ای در دوران شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رویدادهای تئاتری است که نویسندگان شناخته شده تئاتری، نمایشنامه های دوران گوناگون خویش را برای مخاطبان با رعایت دستورالعملهای بهداشتی شامل پوشش ماسک و دستکش اجرا می کنند و در این رویداد، تاکنون چهره هایی همچون علی نجفی زاده، امیر پاکزاد و مسعود شاکرمی به خوانش نمایشنامه هایشان پرداختند.

"گوشه خوانی های ماهور" هر هفته در روز جمعه، ساعت 16 در کافه راک عبدالله با ظرفیتی محدود از علاقمندان به تئاتر و هنرهای نمایشی پذیرایی می کند و مدیریت جلسات را آرش میرطالبی نویسنده و کارگردان تئاتر بر عهده دارد.

هنردوستان برای تماشای این اجراهای نمایشنامه خوانی کافه ای می توانند به میدان هفت تیر، کوچه موسوی (بختیار)، پلاک 57، کافه راک عبدالله مراجعه نمایند.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: