پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۷۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
شهرداری تربت جام با حضور در سازمان همیاری های شهرداری های استان خراسان رضوی، تفاهم نامه ای با هدف همکاری مشترک در حوزه سرمایه گذاری با این سازمان به امضا رساند

این تفاهم نامه در جهت انجام همکاری های مشترک در حوزه اجرای طرح های مشارکتی و سرمایه گذاری و بهره مندی شهرداری تربت جام از ظرفیتهای سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی برای کمک به عملیاتی کردن پروژه های شهری و زیرساختی این شهر منعقد شد.

شهردار تربت جام در این جلسه گفت: ظرفیتها و توانمندیهای بسیاری در سازمان همیاری وجود دارد که می تواند در حوزه های مختلف به یاری شهرداریها  بیاید و نقش موثری در پیشبرد برنامه ها و فعالیتهای حوزه مدیریت شهری هر شهر داشته باشد.

عباس محرمی با اشاره به تدوین یک سری طرح ها و بسته های سرمایه گذاری با استفاده از ظرفیت های تخصصی و بررسیهای بعمل آمده توسط مشاور در این حوزه، گفت: این طرح ها با توجه به مزایای و قابلیت های این منطقه، طی مطالعات زیربنایی صورت گرفته، آماده شده اند.

وی با تاکید بر نقش سازمان همیاری به عنوان حامی و پشتیبان حوزه مدیریت شهری در شناسایی و عملیاتی کردن بسته های مشارکتی و سرمایه گذاری این شهر، ادامه داد: امیدواریم در آغاز راه بتوانیم از توان و همکاری های سازمان همیاری در اجرای طرح ایجاد مجتمع تجاری خدماتی در محل ساختمان قدیمی شهرداری و یا ایجاد بازارچه عرضه محصولات متقابل استان ها استفاده کنیم.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با آرزوی موفقیت برای شهردار جدید شهر تربت جام گفت: مسیری که در شهرداری این شهر مرزی آغاز شده در حوزه زیر بنایی است و امیدواریم در انتهای این راه شاهد کسب نتایج درخشان در حوزه مدیریت شهری و آبادانی و رونق اقتصادی بیش از پیش تربت جام باشیم.

میثم کرمانی ضمن استقبال از بسته های سرمایه گذاری و اعلام آمادگی در جهت همکاری با شهرداری تربت جام، گفت: معتقدیم در بازتولید سرمایه گذاری پس از اجرای صحیح فازهای اولیه باید از خودگذشتگی نشان دهیم تا نتایج مطلوب را پس از گذشت مدت زمان لازم برای سود آوری هر طرح شاهد باشیم. از این رو با این استراتژی وارد سازمان همیاری شده ایم و از اقدامات شهرداری تربت جام که حاکی از یک مدیریت دانش بنیان است تشکر و استقبال می کنیم.


خبرنگار: فرزین رشتی

.

نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: