پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۷۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد به همراه محمد شریفی مقدم شهردار مرکز استان، ظهر امروز دهم دی ماه در پی بازدید مجدد، پیشرفت فیزیکی پروژه بهسازی و بازسازی شهربازی کیو را رضایت بخش اعلام کردند .
رستم کوشکی با اشاره به اهمیت نظارت صحیح در مدیریت گفت: نظارت صحیح و شایسته مهمترین رکن و عامل موفقیت مدیریت است ؛ اگر بیشتر پروژه ها چه در زمان گذشته و چه در حال ، نیمه تمام مانده و یا بدرستی انجام نگرفته به دلیل عدم نظارت صحیح بوده .

مرد باتجربه دور پنجم شورای اسلامی شهر خرم آباد با اعلام رضایتمندی از روند پروژه بازسازی شهربازی کیو، تاکید کرد: اگر نظارت صحیح و مقتدرانه در مدیریت شهری وجود داشته باشد مانند امروز کارها بصورت حیرت انگیزی در اسرع وقت صورت خواهد گرفت؛ همگی شاهد بودید که یک هفته گذشته در اینجا کار مثبتی انجام نگرفته بود ولی همین که با جدیت نظارت شد و اخطار دادیم  در طی یک هفته از کارهای انجام گرفته دچار حیرت شدیم .

رستم‌ کوشکی یادآور شد: وقتی سرمایه گذار شهربازی کیو برایش مسجل شد که عزم جزم است و چنانچه در طی یک هفته جنب و جوشی نداشته و کار انجام ندهد به قانون مراجعه و قراردادش لغو می شود، مشاهده کردید که چه تحولی به وجود آورده که جای بسی خوشحالی است ولی تاکید می کنم بهتر از این هم می تواند اقدام کند. 

محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد نیز بیان داشت : دید شهرداری نسبت به سرمایه گذار شهربازی کیو مثبت است و روند کاری را امروز رضایت بخش دیدیم ان شاء الله همینگونه پیش برود تا عید نوروز ۱۴۰۰ فاز اول را افتتاح خواهیم کرد .

مصطفی ترابی سرمایه گذار شهربازی کیو از رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد و شهردار مرکز استان خواست تا پایان دی ماه به وی فرصت دهند تا غرفه ها و بسیاری از موارد دیگر را تکمیل و تحویل دهد .

رستم کوشکی این فرصت سه هفته ای را به سرمایه گذار داد ولی تاکید کرد هفته دیگر باز برای بازدید و نظارت بر روند کارها خواهیم آمد .

علیرضا صادقی معاونت عمرانی شهرداری خرم آباد ، آقای خدادادی از نیروهای خدوم سازمان سیما، منظر و فضای سبز و مدیر مسئول رسانه چی دا در این بازدید حضور داشتند .

خبرنگار : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: