پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد :
رستم کوشکی در یکصد و بیست و هشتمین جلسه رسمی و فوق العاده شورای اسلامی شهر خرم آباد در صحن علنی خطاب به مدیران شهرداری و روسای سازمان های تابعه گفت: اراده، انگیزه و علاقه باشد قطعا تدبیر خواهد آمد و کارها مدبرانه صورت می گیرد .

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در آغاز کلام ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه فاطمیه (س)  و تعزیت سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی بر روح پاک و مطهر شهدای ایران اسلامی درود فرستاد و افزود: تلاش ما این است بصورت دوره ای بازدیدی از شهرداری های مناطق، سازمان های تابعه و شهرداری مرکزی داشته باشیم و از نزدیک روند کار و نوع خدمات رسانی آنها به همشهریان فهیم را رصد و مشکلات همکاران عزیز  را از نزدیک بشنویم و عرض خداقوتی داشته باشیم .

وی گفت : بازدیدی سرزده از آرامستان ها داشتیم، انصافا در این روزهای کرونایی و بسیار حساس زحمت می کشند که تلاش های فوق العاده این عزیزان جای تقدیر و تشکر دارد؛ به همت همکاران شورا و شهرداری در هفته گذشته نیز لوح سپاس و مبلغی حقوق در صحن شورا جهت تقدیر از نیروهای زحمتکش  آرامستان در نظر گرفته شد .

رستم کوشکی به اصل موضوع ورود کرد : تنها چیز نگران کننده این بود آقای دالوند که امروز در جلسه شورا حضور دارند، متاسفانه با توجه به حسایت ایام کرونا در محل کار حاضر نبودند؛ در هفته های گذشته تماس های مردمی زیادی داشتیم که از نوع نرخ ها و جوابدهی نیروهای سازمان گلایه مند بودند، ما از نزدیک مشاهده کردیم که کار می کنند و کارشناسان آرامستان ما را توجیه و متقاعد نمودند ولی باید مدیرعامل در ساعات مختلف با حضور در سازمان به بهترین شکل ممکن با مردم عزادار و داغدار برخورد داشته باشند .

این چهره فرهنگی و دانشگاهی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه ظرفیت های بسیار زیادی در خرم آباد وجود دارد که به دلیل سوء مدیریت مغفول مانده ، خاطرنشان ساخت: بازدیدی از منطقه ۳ داشتیم که کارهای بزرگی از جمله پارک کوهستانی پاگر، پارک بهار قاضی آباد، پارک طیب پشته حسین آباد و اصلاح هندسی خیابان انتهای پشته به سمت سرابیاس در دست اقدام است ، مهندس فتوحی انصافا زحمت کشیده و پشتیبانی اعضای شورای اسلامی شهر بویژه پیگیری ها و حمایت های مهندس سجاد بابایی را انگیزه بسیار بالا  و مشوق خود بیان داشته.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد جسارت و شجاعت مهندس فتوحی را در احداث پارک کوهستانی پاگر قابل تحسین برشمرد: پاگر مشکلات زیادی داشت بخصوص بواسطه مالکیت همشهریان عزیز یکسری اختلافات هست ولی سعید فتوحی جسارت به خود داده  و دو اتفاق بزرگ افتاده یکی اینکه قبرستان را محدود و از پیشروی بی رویه آن جلوگیری نموده و دوم اینکه ان شاء الله در آینده ای نزدیک یک بام بسیار زیبا در جنوب شهر خواهیم داشت .

رستم کوشکی تاکید کرد: عملکرد سعید فتوحی شهردار جوان منطقه ۳ بیانگر این است که اگر اراده، انگیزه و علاقه باشد مطمئنا تدبیر خواهد آمد .

 رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد با اهداء لوح تقدیر در صحن علنی شورا از زحمات، درایت و مدیریت سعید فتوحی تقدیر بعمل آورد .
خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: