پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد :
جلسه مشترک هماهنگی و توافق با مالکین خیابان انقلاب در سالن شهرداری مرکزی با حضور رئیس، نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر خرم آباد و شهردار مرکز استان برگزار شد .
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد پس از شنیدن سخنان مالکین خیابان انقلاب ، اظهار داشت: صحبت شما عزیزان زیباست و همه ما از موضوع تعریض خیابان انقلاب خوشحال هستیم ، همان تعریضی که شعار تبلیغاتی کاندیداها و مسئولین ادوار گذشته تا حال بوده.

رستم کوشکی اذعان داشت: امروز بوسیله بزرگی و لطف شما مالکین خیابان انقلاب و فرهنگ بسیار ارزشمندتان ، ما خدمتگزاران در شورا و شهرداری خوشحال تر هستیم؛ شما سروران با معرفت و بزرگی خود به ما امید می دهید .

وی شفاف بیان کرد: شورای شهر همواره با شهرداری در تناقض بوده و علتش این است که ما نمایندگان مردم هستیم و مدافع آنان در برابر خط و خطوط شهرداری ولی واقعیت امر این است که شهرداری هم جهت پیشبرد پروژه های شهری باید از مردم عوارض بگیرد.

 باتجربه ترین عضو شورای اسلامی دور پنجم افزود: از یکطرف شورا جهت تکمیل پروژه ها، شهرداری را تحت فشار قرار می دهد و از طرفی دیگر وقتی موضوع پرداخت عوارضات به میان می آید از مردم دفاع می کند؛ این موارد موجب تناقض بین شورای اسلامی شهر و شهرداری شده زیرا تنها راه توسعه عمران شهری پرداخت عوارضات است که می توانست حتی سبب شود اتفاقات خوبی مانند تعریض خیابان انقلاب زودتر رخ دهد .

رستم کوشکی صادقانه بیان داشت: مدت ۸ سال است در شهرداری هستم و هیچ اعتمادی به آن ندارم؛ با اینکه هیچ زمانی جرات نمی کنم با اعتماد به قول شهرداری، قولی به مردم بدهم ولی امروز موضوع متفاوت است و به شما مالکین خیابان انقلاب قول می دهم که محل پرداخت املاک شما تعیین شده و با نظارت صحیح اجازه نمی دهیم یک ریال از این بودجه در محل دیگری استفاده شود .

وی یادآور شد : خیلی از املاک شما عقب نشینی دارد ولی کامل در تعریض نیست و بدون شک با شهرداری جهت افزایش تراکم و طبقات و ... در ارتباط خواهید بود ، شهرداری باید با دیده منت در خدمتتان باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد به طرح ساماندهی آب گرداب و پیاده راه سازی خیابان شهدا نیز گریزی زد : همواره دغدغه همشهریان این بود که چرا از آب گرداب و چشمه های جوشان خرم آباد استفاده بهینه نمی شود، در این راستا شورای شهر و شهرداری دست به دست هم داد و مطالبه به حق مردم در دستور کار قرار گرفت و کارشناسان طرحی جهت آبیاری درختان چنار در شهدا پرترددترین خیابان شهر ارائه دادند .

رستم کوشکی به نکته ای قابل تامل اشاره کرد: طرح مد نظر، مورد تایید استاندار محترم و ارگان های ذی ربط قرار گرفت ولی مردم نگران و ناراحت شدند، زیرا از مزایای این طرح به خوبی آگاهی ندارند و این به ما برمی گردد که نتوانستیم اطلاع رسانی دقیقی داشته باشیم؛ ما همه ی این نگرانی ها را به صحن علنی شورا برده و جلسه ای رسمی و فوق العاده برگزار کردیم ؛ بنده به همشهریان قول می دهم اگر در مورد این طرح اطلاع رسانی دقیقی شود با تمام وجود خواهند پذیرفت .

خبرنگار: مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: