پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۰۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
جلسه هم اندیشی مدیران و مسئولین روابط عمومی شهرداری با حضور رستم کوشکی رئیس شورای شهر خرم اباد،محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد و روابط عمومی های مناطق و سازمان های تابعه شهرداری برگزار شد.

 رئیس شورای شهر خرم آباد در این جلسه گفت: کار روابط عمومی یک کار سخت و دشوار است که می طلبد حمایت ویژه‌ای صورت بگیرد  و ما باید بتوانیم نیازمندیهای آنها را تامین کنیم.

 رستم کوشکی ادامه داد: در سطح مناطق سه گانه کارهای عمرانی و خوبی انجام می شود که روابط عمومی های شهرداری ها باید به نحو اصلاً کار اطلاع رسانی را برای مردم انجام دهند.

وی بیان داشت : هر کار مثبتی که در سطح شهر اجرا می شود باید مردم از زحمات دوستان و کارهای اجرا شده مطلع شوند که در این زمینه نقش روابط عمومی  در اطلاع رسانی بسیار مهم است،  کار اطلاع رسانی به موقع و سریع می‌تواند مردم را از همه امورات مطلع و خوشبین کند.

رستم کوشکی خاطرنشان ساخت: همه مردم از بدو تولد تا پایان عمر با شهرداری سر و کار دارند، شهر خرم آباد تعطیل نیست و زنده است و در همه زمینه های مختلف خدمات صورت می گیرد، انتظار می رود حداقل کاری که در سطح شهر و در مدیریت شهری اتفاق می افتد به شکل مناسبی به مردم اطلاع رسانی شود.

محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد هم در این جلسه ضمن تشکر از زحمات همه همکاران در مسئولیت روابط عمومی شهرداری و سازمانها اظهار کرد: سعی خواهیم کرد در اولین فرصت مشکلات و نیازهای روابط عمومی ها را برآورده کنیم تا بتوانند با خیال آسوده خدمت رسانی را به مردم به خوبی انجام دهند.

 وی ادامه داد: روابط عمومی ها باید با آگاهی و اطلاع رسانی دقیق، مردم را از کارهای انجام شده مطلع کنند که در این راستا سعی خواهیم‌کرد این همکاران  مورد حمایت قرار بگیرند.

شهردار خرم‌آباد بیان کرد: اگر بتوانیم تمام کارهای شهرداری را  روی اصول و با برنامه ریزی برای مردم اطلاع رسانی شود، مطمئناً اعتماد و اطمینان کاملی به شهرداری ایجاد خواهد شد، پس نقش اساسی در این زمینه بر عهده روابط عمومی است.

 محمد شریفی مقدم اظهار داشت: ما باید بتوانیم کارهایی که در سطح شهر اعم از پروژه‌ها ، کارهای محوله و غیره انجام می شود به طور دقیق، شفاف و با همکاری هم مسائل و مشکلات را به درستی به مردم انتقال و اطلاع‌رسانی کنیم.

انتشار : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: