پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
شهردار خرم آباد:
اولین جلسه هماهنگی و توافق با مالکین خیابان انقلاب با حضور رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد و محمد شریفی مقدم شهردار مرکز استان در سالن جلسات شهرداری مرکزی برگزار شد .
 
محمد شریفی مقدم ضمن تسلیت ایام حزن و اندوه فاطمیه (س) و تعزیت شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: تعریض خیابان انقلاب می‌تواند یک کار ماندگار برای شهرداری و شورای شهر دوره پنجم باشد.

 وی ادامه داد: برای تعریض خیابان انقلاب امروز جلسه ای با ساکنین خیابان انقلاب که ملک یا خانه آنها در تعریض است برگزار نمودیم و در این جلسه مقرر شدکه اهالی همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند و بتوانیم هرچه سریعتر این پروژه را شروع کنیم.

 شهردار خرم‌آباد بیان کرد: برای بازگشایی پادگان ۰۷ ،تخریب ساختمان های داخلی این پادگان شروع شده و ابنیه که فاقد میراث فرهنگی می باشند در حال تخریب هستند که ان‌شاءالله دیواره آن هم به زودی برداشته خواهد شد.

 وی اظهار داشت : مالکان خیابان انقلاب می‌توانند به صورت توافقی یا فروش و یا تهاتر با شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.

محمد شریفی مقدم تصریح نمود: ما مصمم هستیم که با همکاری مالکان تعریض خیابان انقلاب هر چه سریعتر انجام شود که انشاالله یک کار ماندگار برای شهرداری و شورای شهر دوره پنجم به جا بماند.

 وی اضافه کرد: محل پرداخت ملکهای تعریض خیابان انقلاب توسط شهرداری تعیین شده و مالکان می توانند با اعتماد کامل به شهرداری توافق کنند.

 شهردار جهادی خرم آباد با اشاره به اینکه در شهر خرم‌آباد تعریض های زیادی انجام شده بیان کرد: تعریض خیابان ها از پل دره گرم تا میدان ۲۲ بهمن، بلوار بهارستان محدوده ماسور و... انجام شده است و انشاالله تعریض خیابان انقلاب هم بعد از چندین سال یک کار ماندگار خواهد بود که  هرچه زودتر بازگشایی خیابان انقلاب انجام شود.

انتشار: مریم نظری


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: