پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۷
بهروز محبی نجم آبادی:
معتقدم مجلس باید هفته ای یک ساعت جلسه غیرعلنی در مورد مسئله بورس داشته باشد.


بهروز محبی نجم آبادی نماینده سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن، ششتمد و روداب در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین گفت: من معتقدم ما در مجلس باید هفته ای یک ساعت جلسه غیرعلنی داشته باشیم و در این یک ساعت فقط به مسئله بورس که برای ما حیاتی 
است بپردازیم. 
وی در مورد تعیین قیمت در بورس گفت: میزان کشش بازار وقتی می تواند معیار باشد که ما اطلاعات درستی هم به بازار داده باشیم. 
محبی نجم آبادی تاکید کرد: شما هر سهامی را که دارید وارد این گردونه می کنید و مردم قرار است وارد میدان شوند باید اطلاعات دقیقی از روی زمین آن سهام داشته باشید. ما که نمی توانیم تو هوا سهام بخریم . 
وی تاکید کرد: باید ببینیم قرار است چه تولیدی اتفاق بیفتد. قرار است که کجا از درون این سهام اشتغال ایجاد شود. قرار است در کدام منطقه یک توسعه و تحولی اتفاق بیفتد . این مهم است. اگر این اطلاعات را مدیریت بورس دقیق کنترل کند خب این اطلاعات دقیق به دست مردم می رسد شما دیگر نمی روید یک سهامی را بخرید بعد یک دفعه بگویند قیمتش پنجاه درصد کاهش داشت. 
نماینده مردم سبزوار در خانه ملت مطرح کرد: در این مملکت که املاک و زمین و همه چیز رو به فراز است و همه چیز دارد اضافه می شود ؛ کدام ملک در این مملکت پنجاه درصد کاهش قیمت داشته که ارزش سهام در حال پائین آمدن است. 
بهروز محبی نجم آبادی تاکیدکرد: من معتقدم باید اطلاعات دقیقی به مردم داد.
وی در مورد سهام عدالت اظهارداشت: ظاهرا کسانی که سهامشان به صورت غیرمستقیم مدیریت می شود شرایط بهتری دارند اما سود همین افراد هم گویا ریخته نشده و مردم در حال حاضر معترض هستند.
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: