پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۰۳۵
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از حل مشکل تامین آب روستای میر عمر با وارد کردن چشمه جدید به مدار بهره برداری خبر داد .
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از حل مشکل تامین آب روستای میر عمر با وارد کردن چشمه جدید به مدار بهره برداری خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ، یداله سلطانی گفت : بنا بر گزارش های مردمی مبنی بر افت فشار و قطعی آب در مناطقی از روستای میر عمر بخش قطور بازدیدی از محل انجام و کارشناسان نسبت به رفع مشکل اقدام کردند .

وی افزود : با برسیهای انجام شده مشخص گردید دبی چشمه آب شرب این روستا تا حد زیادی کاهش یافته است . سلطانی خاطر نشان کرد : برای حل مشکل موجود یک دهنه چشمه جدید با قابلیت تامین آب پایدار برای روستای میر عمر وارد مدار بهره برداری شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت روستا با بیان اینکه این مهم بدون همکاری دهیاری ، شورای اسلامی و اهالی روستا میسر نبود اظهار داشت : خط انتقال چشمه جدید با همکاری شرکت آب و فاضلاب و اهالی روستا اجرا شد و آب سالم و بهداشتی در اختیار اهالی این روستا قرار گرفت .

سلطانی گفت : در هیچ منطقه ای نباید مردم از داشتن آب شرب محروم باشند چرا که آب شرب یکی از نیازهای اساسی انسان است. وی با اشاره به این که یکی از اصلی ترین دغدغه های شرکت آب و فاضلاب خوی  تامین آب شرب و بهداشتی روستاییان است گفت: امروزه وجود منابع آب بیشتر در کشورها یک امتیاز بزرگ برای توسعه و پیشرفت و جایگاهی بی بدیل در حفظ سلامت و توسعه پایدار بخش روستایی است.

روستای میر عمر با یک هزار و 257 نفر جمعیت دارای 225 مشترک آب در بخش قطور واقع شده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: