پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۰۳۶
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : تاکنون 822 دستگاه کنتور در سطح شرکت در نه ماهه سالجاری در این شهرستان تعویض شده است.

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت آب و فاضلاب خوی  گفت : تاکنون 822 دستگاه کنتور در سطح شرکت در نه ماهه سالجاری در این شهرستان تعویض شده است.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ، جواد ولیزادگان اظهار کرد: برنامه تعویض کنتورهای خراب و فرسوده مشترکین آب شرکت آب و فاضلاب خوی در این شهرستان تحقق 113 درصدی داشته است.

وی گفت: یکی از مهم ترین فعالیت های شرکت در راستای کاهش آب بدون درآمد و به ویژه ظاهری آن، تعویض کنتور های خراب یا فرسوده و جایگزینی آن با کنتورهای نو و با قابلیت عملکرد مطلوب است که این موضوع کمک شایانی به شفاف سازی مقادیر مصارف آب می نماید.

ولیزادگان تصریح کرد: با تعویض کنتورهای خراب از پرت بیش از حد آب و اثرات منفی آن بر تأسیسات آبرسانی جلوگیری می‌کند و شرایط لازم به منظور مدیریت مصرف و خدمات‌رسانی شایسته‌تر به مشترکین و شهروندان را نیز فراهم می‌کند.

معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت در ادامه سخنان خود با اشاره بر این که به صفر رساندن کنتور های خراب در شرکت از اهداف اصلی شرکت می باشد، خاطر نشان کرد: اما چون در هر دوره از قرائت کنتورها بر تعداد کنتور های خراب افزوده می شود بنابر این کار تعویض کنتور کاری مستمر و دائمی می باشد.

ولیزادگان در پایان سخنان خود اذعان کرد: مطابق با ضوابط ناظر بر بودجه سال 99 ، این شرکت می بایست نسبت به تعویض 726 دستگاه کنتور خراب اقدام می نمود که طبق برنامه ریزی های دقیق در ابتدای سال، نسبت به خریداری کنتورهای مورد نیاز بر اساس برنامه زمانبندی مناسب و علیرغم محدودیت های مالی بوجود آمده اقدام گردید و تاکنون 822 دستگاه کنتور در سطح شهرهای شرکت تعویض گردیده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: