پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۰۴۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
علی اسدی عنوان کرد:
کارگردان مستند «برانازا» برگزاری آنلاین «سینماحقیقت» را راهی برای ارتباط بیشتر همه ایران با سینمای مستند دانست.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره «سینما حقیقت»، علی اسدی و رسول داوودی، دو کارگردان مستند «برانازا» (برادر خشکی‌ها) توانستند جایزه بهترین کارگردانی فیلم مستند کوتاه را در بخش ملی (کوتاه) از آن خود کنند.


اسدی راجع ‌به مزیت آنلاین بودن جشنواره «سینما حقیقت» امسال گفت: خداراشکر آنلاین بودن جشنواره باعث شد تا این مستند در دورترین نقاط این کشور، یعنی همانجایی که این فیلم ساخته شده، دیده شود. به عبارتی این امکان برای آن شخصیت و مردمی که می‌خواستیم نشان دهیم فراهم شد تا دیده شوند. 


او درباره کوتاه مدت بودن زمان «برانازا» توضیح داد: این مقطع از زندگی این آدم به اندازه کافی زمان برای فهمیده شدن، لازم دارد.  من و رسول به این نتیجه رسیدیم که 30 دقیقه، زمان مناسبی است و بیشتر از این را بر عهده مخاطب بسپاریم که راجع به فیلم کشف و شهود کند. به نظر من این مدت زمان کافی بود و این امکان را به مخاطب می‌داد تا بعد از تماشا، در مسیر کشف و شهود ما قدم بردارد و این فیلم را بهتر درک کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: