پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۰۴۸
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‎ نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی در این باره گفت: ثبت‎ نام درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ از روز شنبه (13 دیماه) آغاز شده است و تا پایان روز دوشنبه (15 دیماه) ادامه خواهد داشت.
 
وی ادامه داد: در این مرحله صرفا ثبت‎ درخواست‎ ها انجام می شود و پس از بررسی پرونده متقاضیان در کارگروهی ویژه، معرفی آنها به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت تکمیل مدارک و دریافت تسهیلات صورت خواهد گرفت. 
 
مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی با اشاره به اینکه نرخ سود این تسهیلات 12 درصد است گفت: مشمولین این مرحله از تسهیلات عبارتند از: اهالی قلم(نویسندگان و شاعرانی که دارای کارت اهل قلم خانه کتاب هستند)، ناشران، کتاب فروشان، چاپخانه‎ داران، آژانس‎ های ادبی، واردکنندگان کتاب و استارت‎ آپ ‎های حوزه کتاب.
 
بر اساس این گزارش، متقاضیان دریافت تسهیلات برای ثبت نام و کسب اطلاعات می توانند به آدرس الکترونیکی https://vam.icfi.ir/  مراجعه کنند. 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: