پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۰۵۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
گیتی آنلاین بررسی می کند:
گیتی آنلاین - کرمانشاه - عرض کم جاده ، یک بانده بودن، نداشتن شانه خاکی ، پیچ های خطرناک ، عدم روشنایی کافی در شب ، عدم خط کشی مناسب ، نبود گارد ریل و نیوجرسی ، نبود علائم خطر و راهنمایی و رانندگی از همه مهمتر نبود پایگاه امداد جاده ای در محور 45 کیلومتری بیستون - سنقر دست به دست هم داده اند تا یکی از محورهای مهم مواصلاتی استان که می تواند سبب توسعه فراوانی در این مناطق شود به جاده ای وحشتناک تبدیل شود که بوی مرگ می دهد....
به گزارش گیتی آنلاین از کرمانشاه ، جاده بیستون - سنقر یکی از محورهای مواصلاتی بین مرکز استان به شهرستان سنقر و کلیائی و همچنین شهرهای همجوار استانهای کردستان و همدان نظیر قروه ، دهگلان ، اسدآباد و لالجین است که نقش مهم و کلیدی این محور در توسعه استان را نشان می دهد.
از سوی دیگر قرار گرفتن این جاده در مناطق سرسبز ،دیدنی و گردشگر پذیر بیستون و دشتهای دینور و کندوله که از طبیعت زیبا و سرسبزی برخوردار است گردشگران زیادی را مجبور به عبور از این جاده می کند.
با توجه به همین خصیصه ها تردد بسیار بالایی در محور بیستون - سنقر خصوصاً در روزهای تعطیل و جمعه ها شکل می گیرد که گاهی طول ترافیک آن به کیلومترها هم می رسد .
اما متاسفانه سالهای زیادی است که این جاده زیبا به کابوسی برای رانندگان و مسافران تبدیل شده است و سالانه دهها تن از هموطنانمان در این جاده جان خود را از دست می دهند .
بعنوان مثال در کمتر از یک هفته گذشته در این جاده 6 کشته و چندین مجروح در دو تصادف رانندگی جان خود را از دست دادند که نشان از بحرانی بودن شرایط تردد جاده بیستون - سنقر دارد.
عرض کم جاده ، یک بانده بودن، نداشتن شانه خاکی ، پیچ های خطرناک ، عدم روشنایی کافی در شب ، عدم خط کشی مناسب ، نبود گارد ریل و نیوجرسی ، نبود علائم خطر و راهنمایی و رانندگی  از همه مهمتر نبود پایگاه امداد جاده ای در این محور 45 کیلومتری دست به دست هم داده اند تا یکی از محورهای مهم مواصلاتی استان که می تواند سبب توسعه فراوانی در این مناطق شود به جاده ای وحشتناک تبدیل شود که بوی مرگ می دهد.
با توجه به آنچه گفته شد و درخواستهای مکرر مردم  از رسانه های برای پیگیری مطالبه اصلی مردم مناطق و شهرهای  همجوار این جاده از مسوولان خصوصا مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و دکتر علی رضایی نماسنده مردم صحنه ، کنگاور و هرسین  ، محمد حقیقی راد گزارشگر پایگاه خبری گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه را برآن داشت تا به میان مردم بیایید و از نارضایتی و مطالبات به حق آنان از مسوولان استان گزارشی تهیه کند که در ادامه شما مخاطبان گرانقدر را به دیدن آن دعوت می کنیم .

گزارش : محمد حقیقی راد
سردبیر خبر : سید محمد موسوی«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: