پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۰۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
60هزار میلیارد ریال سهم بانکداری شرکتی در سال 99 از تسهیلات اعطایی بانک کارآفرین است.
    مدیرعامل بانک کارآفرین در مراسم رونمایی از محصولات جدید بانک کار آفرین با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی و تقدیر از اقدام جدید دولت برای تهیه واکسن کرونا این اقدام را قدرت نمایی علمی کشور خواند و گفت: این روال نشان داد که به قدرت علمی رسیده ایم که بدون کمک از دیگر کشورها توان تولید ورفع نیازهایمان را داریم .
به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین ، محمدرضا فرزین مدیرعامل بانک کارآفرین با بیان اینکه هیچ گزارش حسابرسی  غیر مقبولی را نمی پذیریم گفت :گزارشهای ثبت شده از عملکرد شش ماهه بانک در سال ٩٩ نشان می دهد که تمام گزارش های شرکتهای تابعه  مقبول و سودهای سه رقمی ثبت شده است.
وی با اشاره به عملکرد بانک در سال ٩٩ گفت: در سال ٩٨ قرار را بر این گذاردیم تا برنامه توسعه  بانک بصورت دو ساله تبیین شود،  بر این اساس قصد داریم تا برنامه بعدی را نیز بصورت دو ساله و برای سال  1401-1400برنامه ریزی کنیم.
فرزین با تاکید بر این که در سال گذشته و سال جاری هم در بخش سامانه ها و هم محصولات پیشرفتهای خوبی داشتیم ادامه داد: نخستین پروژه اجرایی سال ٩٩ ، بحث برندینگ بود که بخش زیادی از آن انجام و در دست اجراست که تا پایان سال اجرایی خواهد شد.
مدیرعامل بانک کارآفرین یکی دیگر از اقدامات مناسب بانک را ایجاد بانکداری شرکتی خواند و افزود: ایجاد این مدیریت موجب شد تا ٢٥٢ مشتری جدید در سال 99 به بانک افزوده و از این محل  60 هزار میلیارد ریال تسهیلات  جدیدپرداخت شود.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: