پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۱۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
مدیران ادارات شهرستان تربت جام ، با همکاری گروه جهادی عمار کانون هنر و اندیشه پویش نذر سردار دل‌ها را در تداوم کمک‌های مؤمنانه برگزار کردند.
محمدرضا جمالی مسئول گروه جهادی عمار کانون هنر و اندیشه گفت: مدیران ادارات و گروه جهادی عمار امسال این توفیق معنوی را داشتند  که در نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها و قهرمان امت، شهید حاج قاسم سلیمانی، غذای گرم بین متکدیان تربت جام توزیع نمایند.

وی افزود: همزمانی شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی عدیده‌ای بر مردم متحمل کرده و برخی از شهروندان را در تهیه مایحتاج اولیه زندگی ناتوان ساخته است که این موضوع برای خیرین و فعالین فرهنگی دردمند جامعه تعهدی از جنس کمک و گذشت ایجاد کرد و اشاره رهبر معظم انقلاب به رزمایش گسترده‌ مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه صحنه‌های بی‌بدیلی از جنس ایثار و جهاد خلق کرد و بحمدالله تا اکنون بیش از 900 میلیون ریال در اجرای این طرح کمک شده و هنوز هم این جهاد ادامه دارد.

جمالی افزود: تصمیم داریم با کمک خیرین ,مدیران ادارات شهرستان و مشارکت گروه جهادی عمار با توجه به برودت هوا در شبهای زمستان ، هر شب یین ۵۰ تا ۱۰۰ غذای گرم بین متکدیان حاشیه شهر توزیع کنیم.

خبرنگار: فرزین رشتی
.
نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: