پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
شهردار تربت جام از اهدای بسته های بهداشتی حاوی مواد بهداشتی و ضد عفونی به مدارس شهر توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر تربت جام خبر داد.

عباس محرمی با اعلام این خبر افزود: با توجه به اهمیت رعایت پرتکل های بهداشتی اماکن آموزشی در کاهش و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، تعداد 140 بسته بهداشتی به آموزش و پرورش شهرستان تربت جام توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر اهدا گردید تا به مدارس تخصیص داده شود.

وی ادامه داد: در هر یک از بسته ها، 4 لیتر مایع دست، 4 لیتر محلول ضدعفونی سطوح، 4 لیتر وایتکس و یک لیتر الکل 75 درصد پیش بینی شده بود که مجموعاً 140 بسته تهیه شد و در ایام سالروز شهادت سردار دلها با حضور اعضای شورای اسلامی شهر در محل اداره آموزش و پرورش به مدیریت این دستگاه اهدا گردید.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان تربت جام در این خصوص گفت: در ایام گرامیداشت اولین سالگرد شهادت" سردار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی" تعداد ۱۴۰ بسته مواد بهداشتی و شوینده توسط شورای اسلامی شهر وشهرداری تربت جام جهت استفاده در مدارس حاشیه این شهر تحویل مدیریت آموزش وپرورش تربت جام گردید.

محمود آریامنش ضمن تشکر از شورای شهر و شهرداری گفت: این اقدام را کمک موثری در رعایت و اجرای پروتکلهای بهداشتی در مدارس محروم حاشیه شهر به شمار می آید.

خبرنگار: فرزین رشتی

.

نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: