پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۴
فرماندار زاهدان گفت: نظارت و بازرسی از نانوایی ها ی شهر زاهدان تشدید و با هرگونه عرضه آرد ونان خارج از شبکه و یا دیگر تخلفات به جد برخورد می شود.
گیتی آنلاین- به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ابوذر مهدی نخعی فرماندار شهرستان زاهدان دراین خصوص گفت:با توجه به وضعیت عرضه نان و اعتراض شهروندان گرامی در این خصوص جلسه کارگروه گندم، آرد و نان شهرستان تا حصول نتیجه به صورت مستمر برگزارمی شود.


 وی افزود: در این راستا، با حضور تیم های مشترکی از بازرسان فرمانداری، سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، اداره کل غله، اتحادیه نانوایی ها و تعزیرات حکومتی نظارت و بازرسی ها از نانوایی ها تشدید و با هرگونه عرضه آرد ونان خارج از شبکه و یا دیگر تخلفات به جد برخورد شود.

این مقام مسئول در خصوص ساعت کار واحدهای خبازی نیز تصریح کرد: ساعت شروع و پایان کار هر واحد نانوایی براساس تصمیمات اتخاذ شده در کارگروه بر اساس ظرفیت منطقه و میزان سهمیه آرد اختصاص یافته باز تعریف و اجرا می شود و نانوایی ها نیز موظف به رعایت  و نصب تابلو اعلام ساعت کاری هستند.

فرماندار شهرستان زاهدان از کلیه شهروندان درخواست کرد، به منظور یاری رساندن به تیم های نظارت در صورت مشاهده هرگونه تخلف در نانوایی های سطح شهر، موارد را به تلفن 124 واحد شکایات سازمان صنعت، معدن وتجارت استان اعلام کنند. 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: