پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۸۱۴۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱
تخصیص سهمیه اضافه جایزه جشنواره کتاب‌های رشد در کمیته علمی بررسی شد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، کمیته علمی هجدهمین جشنواره کتاب رشد، طی یک نشست هفت ساعته، فرایند داوری های گروه ها، نتایج گروه های داوری، امتیازات کتاب ها، دلایل انتخاب کتاب ها و محتوای آن ها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

علی اصغر احمدی، کوروش امیری نیا، افشار بهمنی، سید محمد حسین حسینی، حمیدرضا شاه آبادی، فریبا کیا و بهنام نیک نژاد اعضای کمیته علمی این دوره از جشنواره هستند.

در این جلسه که با حضور کیومرث جهانگردی دبیر هجدهمین جشنواره کتاب رشد و مهتاب میرایی قائم مقام دبیر جشنواره برگزار شد، اعضا همچنین با توجه به کیفیت کتاب های راه یافته به مرحله نهایی، یک جایزه بیشتر برای گروه های فیزیک، پیش دبستانی (آموزشی)، تاریخ، ریاضی و زیست شناسی انتخاب کردند.

گفتنی است مطابق دستورالعمل برگزاری جشنواره، چنانچه گروه داوری افزون بر سهمیه اختصاص یافته، کتابی را برای دریافت جایزه مناسب بداند، موضوع را به اطلاع کمیته علمی می رساند و این کمیته بر حسب شرایط و دلایل ذکر شده در دفاع از کتاب مذکور درباره جایزه اضافی تصمیم گیری می کند.

عناوین کتاب های برگزیده و شایان تقدیر جشنواره، در مراسم پایانی هجدهمین جشنواره کتاب رشد معرفی خواهد شد.

مراسم پایانی هجدهمین جشنواره کتاب رشد روز سه شنبه 23 دی ماه برگزار می شود.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مریم احمدی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: