پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09036503610      سال حمایت از کالای ایرانی مبارک باد      
کد خبر: ۳۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰
مشهد- ایرنا- مدیر مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: دیشب هشت راننده تریلرهای ترانزیتی گرفتار در برف گردنه تیوان توسط نیروهای امداد و نجات هلال احمر اسکان یافتند.

حسن گودرزی ایرنا افزود: این رانندگان که به دلیل شدت بارش برف، کولاک و یخبندان در کیلومتر 83 جاده درگز - قوچان در برف گرفتار شده بودند توسط نیروهای پایگاه تیوان درگز امدادرسانی شدند.

وی ادامه داد: همچنین دیشب بر اثر واژگونی و سقوط یک دستگاه پراید به داخل دره در کیلومتر 73 همین جاده چهار نفر دچار حادثه شدند.
مدیر مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: یک نفر از این حادثه دیدگان دچار مصدومیت شده بود که توسط نیروهای امداد و نجات به صورت سرپایی درمان شد.
وی به تداوم فعالیت نیروهای امدادی در جاده های خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: جاده درگز - قوچان یکی از مسیرهای حساس در استان است که به صورت ویژه ارائه خدمات امدادی در طول آن انجام می شود.
در چارچوب اجرای طرح زمستانه هلال احمر در خراسان رضوی 33 پایگاه امداد و نجات جاده ای شامل 25 پایگاه ثابت و هشت پایگاه موقت زمستانه به مسافران در سطح جاده های این استان خدمات رسانی دارند.
7496/1858**خبرنگار: آرزو جاودانی **منتشرکننده: حسین کریم زاده

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: