پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۱۵۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی در آیین تکریم و معارفه مدیر کانون بسیج رسانه تربت جام گفت:
با حضور مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از خدمات سه ساله سینا بقایی تقدیر و در ادامه مهدی حسینی به عنوان مدیر جدید کانون بسیج رسانه شهرستان های تربت جام، باخرز و صالح آباد معرفی شد
 در این مراسم  مسول سازمان بسیج رسانه استان خراسان رضوی گفت: توسعه هر شهر در گرو رشد آن رسانه است و اگر رسانه ها رشد پیدا کنند شهر هم توسعه پیدا خواهد کرد.
عباس محمدیان با بیان اینکه  رسانه را نبایستی یک ابزار ببینیم گفت: به شدت از مسئولان شهرستان تربت جام گلایه مند هستم چون در سبد رسانه استان کمترین استفاده را تربت جام از بستر رسانه ها دارد و از علمای شهرستان و همچنین از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان می خواهم این را به عنوان یک باور بر مدیران شهرستان تزریق کنند.
وی در ادامه افزود: مدیران و ادارت، رسانه را به عنوان  یک ابزار نبینند، بلکه مدیران بایستی از رسانه  برای ارتقای جامعه استفاده کنند  و برای بصیرت بخشی نه صرفا برای آگاهی بخشی. 
وی افزود:  مدیران به این که خبر آنان در رسانه چاپ شده اکتفا می کنند که این هنر نیست و بسیج رسانه بایستی میدان داری کند و آرایش جنگی بگیرد و مطالبات و مشکلات را مطالبه گری کند و مطالبه گری بایستی بر اساس حق و انصاف و عدالت باشد. 

محمدیان در پایان خطاب به خبرنگاران گفت: خبرنگاری که به زندان نرفت و خبرنگاری که اگر از او شکایت نشود و خبرنگاری که اگر نتوانست مسئولی را به پای میز پاسخگویی بکشاند بداند که خبرنگار نیست وکارش بی اثر بوده است.

در حاشیه این مراسم نمایشگاه فرا زمان، فرامکان مرد میدان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مکان هیات رزمندگان اسلام شهرستان تربت جام افتتاح شد.

خبرنگار: فرزاد رشتی

نویسنده:فرزاد رشتی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: