پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۴
مراسم آغاز پروژه کمک "برندهای قدرتمند" رادیو و تلویزیون مرکزی چین به برنامه رفاه عمومی استان هوبِی در سال 2021 به طور زنده در شهرهای پکن و ووهان آغاز شد.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده این برنامه ویژه رفاه عمومی، رادیو و تلویزیون مرکزی چین با در اختیار گذاشتن آگهی رایگان به ارزش 500 میلیون یوان، به بهبود اقتصادی هوبی کمک می‌کند و تلاش خواهد کرد اعتماد مصرف کنندگان سراسر کشور به محصولات "ساخت هوبِی" را افزایش دهد  و  برای این این عنوان 5 برنامه پخش زنده فروش کالا اجرا می‌کند تا با معرفی گسترده محصولات ویژه این استان میزان فروش آنها را به سطحی بالاتر برساند. رادیو و تلویزیون مرکزی چین با دقت  آگهی‌ها را ارائه خواهد کرد و با اقدامات مختلف سعی می‌کند با مؤثرترین شکل ممکن به  برنامه ویژه رفاه عمومی کمک کند.

     در دوران همه‌‌گیری کرونا، بیش از 5500 نفر  گزارشگران، ویراستاران و مجریان رادیو و تلویزیون مرکزی چین مشغول پوشش اخبار مربوط به آن بوده‌اند. در این مدت بیش از 1100 نفر برای تهیه گزارش به مناطق پر خطر سفر کرده‌اند و تا داستان مبارزه چین با همه‌گیری را به گوش جهان برسانند. رادیو و تلویزون مرکزی چین همچنین در این مدت پروژه «برندهای قدرتمند» را آغاز کرد تا با ارائه آگهی رایگان به ارزش 500 میلیون یوان به برنامه ویژه رفاه عمومی و مبارزه با همه‌گیری در استان هوبی کمک کند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: