پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۱۸۷
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳
مهدیان در سفر به کرمان:
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در ادامه سفر به استان کرمان ضمن بازدید از طرح‌های تولیدی و تعاونی در شهرستان بافت در جریان روند پیشرفت آن‌ها قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، طرح گردشگری توسعه عمران و پرورش شترمرغ شرکت تعاونی آبانگاه کویر ازجمله طرح‌هایی بود که حجت‌الله مهدیان در دومین روز از سفر به استان کرمان از نزدیک در جریان فعالیت‌های آن قرار گرفت.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون همچنین با شرکت در جلسه رفع موانع و مشکلات تعاونی‌های مشکل‌دار در شهرستان بافت گفت: بانک توسعه تعاون با تمام امکانات و منابع موجود در خدمت رونق‌بخش تعاون کشور است و تقویت ظرفیت‌های اقتصادی استان همواره از اولویت‌های مهم در برنامه‌های بانک توسعه تعاون است.

مهدیان همچنین در بازدید از مرکز نوآوری تعاون استان کرمان در نشستی با مدیران شرکت‌های مستقر در این مرکز گفت: حمایت از مراکز نوآوری یکی از اولویت‌های مهم در برنامه‌های بانک توسعه تعاون است.

بازدید از شعبه شهید سلیمانی کرمان و ادای احترام به مقام شامخ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بر سر مزار این شهید از دیگر برنامه‌های مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به کرمان بود.

گفتنی است مهدیان در سفر به کرمان، محمدجواد کبیری معاون تعاون وزیر تعاون کار و امور اجتماعی را همراهی می‌کرد.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: