پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
رستم کوشکی در پی اعتراضات مردمی مبنی بر تجمع افراد زیادی تحت عنوان ماهیگیر در دریاچه کیو، صبح جمعه ۱۹ دی ماه از این دریاچه بازدیدی سرزده به عمل آورد .
‍ رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت : در پی اعتراضات مردمی چه بصورت حضوری و چه تلفنی مبنی بر تجمع افراد زیادی به عنوان ماهیگیر، امروز بازدیدی از دریاچه کیو داشتیم .

این عضو باتجربه دور پنجم شورا که تجربه دور چهارم را نیز در کارنامه خود دارد، اذعان داشت: خانواده های بسیاری جهت ورزش، تفریح و آرامش روح و روان دور دریاچه کیو به پیاده روی می پردازند که در این بازدید سرزده، متاسفانه مشاهده نمودیم فضای پیاده رو توسط افراد علاقمند به ماهیگیری اشغال و سبب سلب آرامش و آسایش خانواده ها از بُعد روحی و روانی شده و علاوه بر آن حیات آبزیان هم بوسیله این افراد علاقمند به صید در خطر است .

 رستم کوشکی خاطرنشان ساخت: اگر منصفانه قضاوت کنیم این عزیزان علاقمند به ماهیگیری هم حق دارند از ورزش و تفریح مورد علاقه خود لذت ببرند بنابراین می بایست فکری اساسی در این راستا داشته باشیم .

این چهره ورزشی و دانشگاهی اظهار داشت : با توجه به تقاضای عزیزان ماهیگیر، این موضوع را حتما در صحن علنی شورا در دستور کار قرار خواهیم داد و از مسئولین و مدیریت شهری انتظار داریم اگر امکان دارد با نظر کارشناسان در قسمتی از زیبا کنار و یا دریاچه بهشت مکانی جهت رفاه حال ماهیگیران در نظر بگیرند تا این بزرگواران به ورزش مورد علاقه خود پرداخته و هم  بتوانیم بوسیله این ورزش مفرح گامی بزرگ در جذب گردشگر و گسترش صنعت توریست برداریم.
خبرنگار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: