پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۸۲۲۰
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از شناسایی 252 فقره انشعاب غیر مجاز آب در بخش شهری و روستایی شهرستان در 9 ماهه سالجاری خبر داد .

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از شناسایی 252 فقره انشعاب غیر مجاز آب در بخش شهری و روستایی شهرستان در 9 ماهه سالجاری خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین از خوی ،  یداله سلطانی شناسایی و جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز آب و برخورد با متخلفان را در راستای محقق شدن عدالت اجتماعی اعلام کرد و گفت: وجود انشعابات غیرمجاز هزینه‌های جاری شرکت‌های آب و فاضلاب را افزایش می دهد و در کنار خسارت‌های مالی، با هدر رفت حجم زیادی از آب شرب ؛ ارائه خدمات مطلوب به مشترکین را با مشکلات جدی مواجه می‌کند.

وی افزود: اکیپ‌های شناسایی و قطع انشعابات غیرمجاز از ابتدای سال جاری در حال فعالیت هستند  و با فعالیت مستمر این اکیپ‌ها تاکنون 252 فقره انشعاب غیرمجاز شناسایی‌شده است.

مدیر عامل شرکت  خاطرنشان کرد: کسانی که از طریق انشعابات غیرمجاز به شبکه وصل می‌شوند، علاوه بر نپرداختن هزینه خدمات خود  و افزایش آب بدون درآمد ، با تجاوز به حقوق دیگر مشترکان، شبکه را با اتصال غیر استاندارد در معرض خطر آلودگی قرار می‌دهند؛ به همین خاطر موضوع شناسایی انشعابات غیرمجاز با حساسیت ویژه دنبال می‌شود.

 رئیس هیئت مدیره شرکت  از تداوم شناسایی انشعابات غیرمجاز آب و تبدیل آن به مجاز در شهرستان خوی خبر داد و تصریح کرد: بر اساس جدول زمان‌بندی و باوجود شیوع ویروس کرونا و شناسایی انشعابات غیرمجاز، تاکنون 80 درصد انشعابات غیر مجاز شناسایی شده به مجاز تبدیل شده اند و مابقی قطع شده اند.

وی اظهار کرد: با برخورد جدی با انشعابات غیرمجاز، بخشی از مشکل کم‌آبی مرتفع می‌شود.

سلطانی ابراز داشت:  از شهروندان و روستائیان محترم خواست تا هرگونه تخلف انشعاب آب و فاضلاب را از طریق سامانه (۱۲۲) شرکت آب و فاضلاب اطلاع‌رسانی کنند.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: